Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Презентации » 2018 » Ноябрь » 4 » 08/11 Artist talk Ніна Мурашкіна

Размещение новостей компаний

08/11 Artist talk Ніна Мурашкіна

Распечатать: 08/11 Artist talk Ніна Мурашкіна | Комментировать: 08/11 Artist talk Ніна Мурашкіна
8 листопада о 18:00 відбудеться artist talk з Ніною Мурашкіною в рамках виставки "On the Top!".

Ніна Мурашкіна – мисткиня, кураторка, перформер. Народилася в Донецьку, Україна. Живе та працює поблизу Києва та в Барселоні. Її стиль являє собою синтетичний мікс суто жіночного сприйняття Світу з глибоким підґрунтям класичної освіти, з паралеллю до українського народного мистецтва та кітчу, сповненого цитатами з творів світового мистецтва.

Із концепції Галини Глеби до виставки "On the top!": "...Мурашкіна нероздільна з героїнями, її сюжети – це історії власного досвіду та метафоричні автопортрети. З юних років вона ретельно компілювала свій зовнішній образ. Вишуканість XIX століття художниця запозичила із вікторіанської літератури та сміливо поєднала із дівочими спогадами похмурого донецького пізньорадянського побуту — запахом нейлонових панчох і потертих маминих перлів. .."

Artist talk розпочнеться з короткометражного фільму "Драма" (за оповіданням А.П. Чехова у головній ролі з Ф. Раневська).
_______________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: 08/11 Artist talk Ніна Мурашкіна
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 51 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz