Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Март » 2 » 0% річних в гривні на 12 місяців: відкрий для себе весь світ Renault з VAB Leasing

Размещение новостей компаний

0% річних в гривні на 12 місяців: відкрий для себе весь світ Renault з VAB Leasing

Распечатать: 0% річних в гривні на 12 місяців: відкрий для себе весь світ Renault з VAB Leasing | Комментировать: 0% річних в гривні на 12 місяців: відкрий для себе весь світ Renault з VAB Leasing
Відтепер придбання будь-якого нового автомобіля Renault в лізинг стало ще доступніше з новою програмою від VAB Leasing.

0% річних в гривні на 12 місяців без щомісячних комісій та прихованих платежів! Це нова та унікальна пропозиція на весь модельний ряд автомобілів Renault!

«Останнім часом все більше Клієнтів віддают перевагу программам, де відсутня переплата за кредитні кошти, тобто, де відсоткова ставка дорівнює 0%. VAB Leasing підтримує тенденції ринку та пропонує Клієнтам відчути всі переваги послуги лізингу, а також скористуватися нульовою відсотковою ставкою в гривні», - зазначає Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Leasing.

За словами експерта, сплативши авансовий внесок 60%, Клієнт отримує унікальний продукт на ринку лізингу, а також користується всіма перевагами лізингу автомобілів Renault від VAB Leasing. Це і безвідсоткова розстрочка на всі додаткові витрати на весь срок лізингу, сервісна підтримка протягом всього договору, асистанські послуги, відсутність прихованих комісій та платежів, рішення за 2 години без надання фінансових документів тощо.

В цілому будь-який автомобіль Renault можна придбати в лізинг з мінімальним авансом від 20% від вартості автомобіля та на термін до 7 років.

VAB Leasing – ми дбаємо не лише про Ваш автомобіль!

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 426 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz