Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Ноябрь » 11 » 15/11 Вперед, угору, навсібіч | Fantastic Little Splash

Размещение новостей компаний

15/11 Вперед, угору, навсібіч | Fantastic Little Splash

Распечатать: 15/11 Вперед, угору, навсібіч | Fantastic Little Splash | Комментировать: 15/11 Вперед, угору, навсібіч | Fantastic Little Splash
Fantastic Little Splash

"Вперед, угору, навсібіч"

15.11.2018 — 29.11.2018
Відкриття о 18:00


“Вперед, угору, навсібіч” документує подорож лінійного героя у нелінійному просторі. Це результат дослідження процесу взаємопроникнення альтернативних реальностей у VRChat - безкоштовній мультиплеєрній онлайн відеогрі з використанням технології віртуальної реальності. Вона дозволяє користувачам взаємодіяти один з одним у якості 3D-моделей. Моделі персонажів і просторів користувачі можуть створювати та завантажувати у гру власноруч.

Тут відбувається те, що Маршалл Маклюен визначив як ретрайбалізацію: повернення людства до свого племінного стану із його первісним відчуттям світу - одночасністю усіх процесів. Більше того, “реальне” та “віртуальне” не протиставляються, а взаємно продовжуються одне в одному, формуючи єдиний простір, позбавлений відчуття катастрофічної втрати.

Користувачі VRChat імітують останнє враження, якого не вистачає для повноцінного відчуття цього явища: споряджені VR-шоломами та контролерами, що дозволяють гравцям рухати руками своїх 3D-персонажів, вони торкаються один одного, хоча нічого не відчувають. Доки цей дотик неможливий технологічно, його уявляють.

Fantastic Little Splash - творче об'єднання, що досліджує природу інформації: від особливостей її розповсюдження до розмаїття форм та їх трансформацій. Група працює з відео, 3D-графікою, цифровими просторами. До складу входять артистка, режисерка i журналістка Лєра Мальченко та художник і режисер Олександр Ганц. Учасники живуть і працюють у місті Дніпро. Fantastic Little Splash є переможцями Open Call 2018 від Dymchuk Gallery.

15 листопада о 18.00 спільний перегляд вiдео і обговорення.
О 19.00 відкритття експозиції
___________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: 15/11 Вперед, угору, навсібіч | Fantastic Little Splash
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 109 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz