Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2018 » Ноябрь » 14 » 18-20 вересня 2019 року (Одеса, Україна) пройде TRANS EXPO ODESSA 2019

Размещение новостей компаний

18-20 вересня 2019 року (Одеса, Україна) пройде TRANS EXPO ODESSA 2019

Распечатать: 18-20 вересня 2019 року (Одеса, Україна) пройде TRANS EXPO ODESSA 2019 | Комментировать: 18-20 вересня 2019 року (Одеса, Україна) пройде TRANS EXPO ODESSA 2019
COMING TOGETHER IS A BEGINNING; KEEPING TOGETHER IS PROGRESS; WORKING TOGETHER IS SUCCESS.
(Henry Ford)


РІА Медіакомпас Україна - лідер по проведенню міжнародних транспортних конференцій і форумів в Україні і міжнародний журнал Судноплавство запрошують взяти участь в щорічному міжнародному форумі - розширеній бізнес-платформі для взаємодії суб'єктів транспортної і інфраструктурної галузі України і світової бізнес-спільноти.


18-20 вересня 2019 року (Одеса, Україна) пройде TRANS EXPO ODESSA 2019 (Міжнародний Чорноморський Транспортний Форум 2019), який об'єднає в собі 4 міжнародні спеціалізовані виставки: "ТрансУкраїна 2019", "Транс Рейл Україна 2019", "Комерційний і муніципальний транспорт 2019", 16-у Міжнародну виставку по судноплавству, суднобудуванню і розвитку портів "Одеса 2019", а також 22-у міжнародну конференцію "Розвиток транспортної системи України : виклик і перспектива. Як знятися з ручника".

TRANS EXPO ODESSA 2019 це:

 індивідуальні B2B зустрічі, організовані спеціально для Вашої компанії нашими менеджерами згідно з обговореним заздалегідь списком;
 B2B зустрічі з 40 судновласниками і судноплавними компаніями;
 можливість презентації нових проектів вашої компанії у рамках ділової програми заходу;
 нетворкінг, воркшопи, семінари, круглі столи у рамках Форуму;

ОСНОВНІ ТЕМИ КОНФЕРЕНЦІЇ :

 пріоритети розвитку ефективної транспортної системи України;
 транспортний діалог Україна-ЕС- Китай;
 формування принципів нової моделі ринку залізничних перевезень в Україні;
 взаємодія залізниць : погляд в майбутнє;
 розвиток автодорожньої інфраструктури України і ринку автомобільних перевезень;
 сьогодення і майбутнє портової галузі України;
 зернові термінали України : сьогодення і майбутнє;
 лібералізація авіаційних перевезень і розвиток транзитної інфраструктури;
 екологічно чистий і енергоефективний транспорт;

У рамках ФОРУМУ ПЛАНУЮТЬСЯ:

 Круглий стіл "Перспективи розвитку внутрішніх водних шляхів України (Дніпро, Дунай, Південний Буг), можливості для інвестицій"; (Стратегія розвитку внутрішнього водного транспорту України, питання безпеки експлуатації внутрішніх водних шляхів, створення ринку перевезень внутрішнім водним транспортом, розвиток портової інфраструктури, досягнення відповідності річкових портів основним європейським стандартам (Е-порт))
 Круглий стіл "Громадський транспорт: XXI століття" + експозиція громадського транспорту
 Міжнародна конференція "BlockChain - Crypto - Odessa" (програма в окремому застосуванні); BWTM - Tech - Odessa (нові технології для очищення баластних вод) (презентації виробників устаткування, B2B зустрічі з судновласниками);
 Круглий стіл "Морські міста України"
 Круглий стіл по підготовці і дипломуванню моряків (+ додатково B2B зустрічі з судновласниками і судноплавними компаніями).

У 2018 році Форум пройшов відповідно до плану ОЧЭС на другу половину 2018 року. Координаторами виставок і конференції виступили Міністерство інфраструктури України і Асоціація портів Чорного і Азовського морів (BASPA).

До участі у Форумі запрошуються усі компанії транспортних і морських галузей, діяльність яких пов'язана з внутрішніми і міжнародними перевезеннями, суднобудівельні і судноремонтні заводи, виробники рухомого складу і комплектуючих для залізничного транспорту, компанії, що займаються проектуванням і будівництвом складів і складським устаткуванням.

Просимо вислати Вас пропозиції по формуванню ділової програми Форуму (Теми конференції, спікери, що цікавлять Вас, круглі столи, семінари, майстер-класи, презентації). Ми завжди раді конструктивному діалогу з нашими партнерами.

Запрошуємо Вас взяти участь у виставках і заходах Форуму.
Оргкомітет виставок і конференцій.
Тел./Факс: +38 (0482) 355999
e-mail: info@mku.com.ua

___________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: 18-20 вересня 2019 року (Одеса, Україна) пройде TRANS EXPO ODESSA 2019
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 130 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz