Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Выставки » 2017 » Ноябрь » 9 » 7-10 грудня 2017 року у Львові відбудеться VІІІ виставка-ярмарок «Дитячий світ».

Размещение новостей компаний

7-10 грудня 2017 року у Львові відбудеться VІІІ виставка-ярмарок «Дитячий світ».

Распечатать: 7-10 грудня 2017 року у Львові відбудеться VІІІ виставка-ярмарок «Дитячий світ». | Комментировать: 7-10 грудня 2017 року у Львові відбудеться VІІІ виставка-ярмарок «Дитячий світ».
Мета заходу – розвиток ринку якісних товарів та послуг для дітей в Західному регіоні України шляхом популяризації продукції українського та іноземного виробника, налагодження тісних партнерських зв’язків та створення атмосфери свята.

Дитячий світ 2017– єдина спеціалізована виставка-ярмарок у Західному регіоні, яка збирає кращі компанії у сфері товарів та послуг для дітей.

Це щорічна подія, де учасникам надається чудова можливість представити весняні колекції, новинки виробництва та здійснити роздрібну торгівлю у святкову передноворічну пору.

Ми акцентуємо Вашу увагу на основних тематичних розділах, таких як дитяча мода, меблі та супутні товари, ігри та іграшки, дитяче харчування, товари для догляду за дітьми, канцтовари та книги, товари до зимових свят, новорічний декор та подарунки, дитячі розваги та відпочинок, навчання та розвиток дітей, з якими ви зможете ознайомитися на професійному майданчику виставки «Дитячий світ».

Це не лише величезний супермаркет, де за цінами виробника можна придбати різноманітні товари для дітей та батьків, а й розважальний центр, де на вас чекають безкоштовні навчальні студії та ігрові майданчики з веселими аніматорами і клоунами.

В цьому році Організатори виставки «Дитячий світ» запланували зміну локації проведення виставки, у культурно-мистецькому центрі Львівський Палац Мистецтв, що розташований у самому центрі міста.

«Дитячий світ» - це свято, де здійснюються дитячі мрії!
До зустрічі на «Дитячому світі»!

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ про виставку →
http://www.galexpo.com.ua/dytsvit
Організатор: ПрАТ «Гал-ЕКСПО»
Тел.: (067) 3703672 Оксана, (067) 3130512 Сергій

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: 7-10 грудня 2017 року у Львові відбудеться VІІІ виставка-ярмарок «Дитячий світ».
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 388 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz