Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Выставки » 2018 » Ноябрь » 14 » 7-9 грудня у Львівському Палаці мистецтв - ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО.Зима»

Размещение новостей компаний

7-9 грудня у Львівському Палаці мистецтв - ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО.Зима»

Распечатать: 7-9 грудня у Львівському Палаці мистецтв - ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО.Зима» | Комментировать: 7-9 грудня у Львівському Палаці мистецтв - ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО.Зима»
7-9 грудня у Львівському Палаці мистецтв відбудеться яскрава та довгоочікувана подія - ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО.Зима», яка збере кращих представників ювелірної галузі з усіх регіонів України та зарубіжжя.

Усі відвідувачі зможуть придбати для себе і своїх близьких подарунки до свят – від «милої дорогоцінної дрібнички» до ексклюзивної ювелірної прикраси, а приємна атмосфера подарує радість і естетичне задоволення.

Великий вибір золотих та срібних виробів, прикраси з натуральним та дорогоцінним камінням, в тому числі з діамантами, ексклюзивні та авторські роботи. Ви зможете підібрати камінці для заміни у Ваших виробах, обміняти старі прикраси на нові, проконсультуватися з майстрами-ювелірами.

Завітайте та оберіть Свою прикрасу.

На Вас чекають привабливі ціни та акції. Придбавши ювелірні вироби, Ви зможете виграти ювелірні подарунки, розіграш яких відбуватиметься кожних 3 години.

Поспішайте замовити запрошення.
_______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: 7-9 грудня у Львівському Палаці мистецтв - ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО.Зима»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 98 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz