Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Май » 3 » 80% виплачених відшкодувань у 2017 році були здійснені через Автоматизовану систему виплат Фонду гарантування

Размещение новостей компаний

80% виплачених відшкодувань у 2017 році були здійснені через Автоматизовану систему виплат Фонду гарантування

Распечатать: 80% виплачених відшкодувань у 2017 році були здійснені через Автоматизовану систему виплат Фонду гарантування | Комментировать: 80% виплачених відшкодувань у 2017 році були здійснені через Автоматизовану систему виплат Фонду гарантування
80% виплачених Фондом гарантування відшкодувань вкладникам неплатоспроможних банків у 2017 році були здійснені через Автоматизовану систему виплат. Її промислова експлуатація розпочалась з березня п.р.

На сьогодні Фонд гарантування підписав договори і надав доступ процесингового центру такі банки-агенти: «Правекс-Банк», «Кредобанк», «Укргазбанк», «ПУМБ», «Таскомбанк» та Банк «Південний».

Нагадаємо, що Автоматизована система виплат створена для того, щоб зробити максимально зручним процес отримання гарантованої суми вкладниками неплатоспроможних банків. Значно розширюється мережа пунктів виплат за рахунок того, що вкладник зможе обрати для отримання коштів відділення не одного банку, до якого Фонд направив Реєстр, а обирати серед усіх банків – агентів, що підключені до Системи.

Фонд гарантування зацікавлений у тому, щоб до системи приєдналась якомога більша кількість банків, які відповідатимуть визначеним для банків-агентів критеріям.

Зараз з допомогою Автоматизованої системи гарантоване відшкодування отримують вкладники «Платинум Банку», «Фортуна-Банку», «Банку народний капітал», Банку «ТК Кредит», «Вектор Банку». Планується, що до кінця 2017 року у базу виплат через Систему буде занесена інформація про вкладників всіх неплатоспроможних банків, які мають право на отримання гарантованої суми.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 280 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz