Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Июль » 25 » АБ «ПОРТО-ФРАНКО» ПОВНІСТЮ ПОГАСИВ КРЕДИТ РЕФІНАНСУВАННЯ НБУ

Размещение новостей компаний

АБ «ПОРТО-ФРАНКО» ПОВНІСТЮ ПОГАСИВ КРЕДИТ РЕФІНАНСУВАННЯ НБУ

Распечатать: АБ «ПОРТО-ФРАНКО» ПОВНІСТЮ ПОГАСИВ КРЕДИТ РЕФІНАНСУВАННЯ НБУ | Комментировать: АБ «ПОРТО-ФРАНКО» ПОВНІСТЮ ПОГАСИВ КРЕДИТ РЕФІНАНСУВАННЯ НБУ
11 липня 2017 року АБ «ПОРТО-ФРАНКО» у повному обсязі погасив кредиторські вимоги Національного банку України. Позачергове погашення вимог НБУ, забезпеченого кредитора, на суму 36 226 281,81 грн здійснено згідно з частиною третьою статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Задоволення кредиторських вимог відбулося за рахунок коштів, одержаних від продажу активів АБ «ПОРТО-ФРАНКО», а саме - прав вимоги за кредитами юридичних осіб, майнові права за якими були передані в заставу НБУ за кредитом рефінансування згідно з Кредитним договором про надання кредиту для збереження ліквідності № 47 від 10.04.2014 року та Договором застави майнових прав №48 від 10.04.2014 року.

Реалізація цих активів стала можливою завдяки рішенню Київського апеляційного господарського суду у справі №910/27914/14, залишеному без змін Постановою Вищого господарського суду України, щодо визнання недійсним договору Факторингу №1 від 16.08.2014 року, укладеного між АБ «ПОРТО-ФРАНКО» та ТОВ «ФК «ТОП Фінанс». Зазначені рішення дали змогу повернути АБ «ПОРТО-ФРАНКО» високоліквідні активи та оригінали документів, незаконно передані третім особам, незадовго до запровадження у банку тимчасової адміністрації.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 401 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz