Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2018 » Апрель » 25 » АББ представила свої напрацювання на найбільшій профільній виставці ElcomUkraine 2018

Размещение новостей компаний

АББ представила свої напрацювання на найбільшій профільній виставці ElcomUkraine 2018

Распечатать: АББ представила свої напрацювання на найбільшій профільній виставці ElcomUkraine 2018 | Комментировать: АББ представила свої напрацювання на найбільшій профільній виставці ElcomUkraine 2018
В цьому році компанія АББ відновила свою традиційну участь в головній енергетичній виставці України - «ElcomUkraine 2018». З 17 по 20 квітня АББ Україна разом з партнером, компанією «Електростандарт Лтд», взяла участь у найбільшій в Україні виставці енергетики, електротехніки та енергоефективності, яка щорічно визначає основні тенденції розвитку, представляє інновації, відображає ринкову ситуацію, створює унікальні умови для спілкування фахівців .

Поряд з традиційними напрямками спеціалізованого обладнання для енергетики, яке АББ реалізує і обслуговує зі звичним підходом в проектному бізнесі, компанія прийняла рішення зробити акцент на продукції для широкого споживача, затребуваної як в інвестиційних проектах, так і у приватних замовників. Дотримуючись трендів, АББ представила пристрої швидкої зарядки для електромобілів. Ряд проектів вже реалізовано в Україні. Наприклад, сонячні інвертори для комерційних і приватних електростанцій, а також системи розумного будинку, які стали повністю доступні для використання в приватних цілях в частині монтажу, налагодження та подальшої переконфігурації власними силами користувача без використання додаткового програмного забезпечення і спеціалізованих компаній.

На цій важливій галузевій події АББ Україна представила також нові серії автоматичних вимикачів і розподільчих шаф низької напруги, оновлене портфоліо електроінсталяційних продуктів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: АББ представила свої напрацювання на найбільшій профільній виставці ElcomUkraine 2018
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 220 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz