Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2017 » Май » 20 » Абоненти Київстар використали 327 ТБ мобільного інтернету під час Євробачення-2017

Размещение новостей компаний

Абоненти Київстар використали 327 ТБ мобільного інтернету під час Євробачення-2017

Распечатать: Абоненти Київстар використали 327 ТБ мобільного інтернету під час Євробачення-2017 | Комментировать: Абоненти Київстар використали 327 ТБ мобільного інтернету під час Євробачення-2017
З 8 по 14 травня в мережі Київстар у Києві зафіксовано 307 млн хвилин голосових викликів, а інтенсивність відправки повідомлень зростала під час проведення півфіналів і фіналу конкурсу.
На час проведення Євробачення в мережі Київстар зареєструвалося понад 8 тис. іноземців, які завітали до столиці. В день фіналу кількість користувачів роумінгу в мережі Київстар у Києві зросла майже на 30% порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

У місцях проведення заходів іноземні гості проговорили 16 тис. голосових хвилин, відправили та отримали 13,5 тис. повідомлень, використали майже 68 ГБ мобільного інтернету (здебільшого на соціальні мережі та відеострімінг).
Найбільше навантаження, пов’язане безпосередньо з конкурсом, припало на базові станції, що обслуговували Міжнародний виставковий центр, фан-зони на Хрещатику і Софійській площі та КВЦ «Парковий», де розташовувався хаб Євробачення.

Голосовий трафік на цих базових станціях за тиждень становив 1 млн хвилин, абонентами використано 3,3 ТБ мобільного інтернету, відправлено та отримано 90 тис. текстових повідомлень. Нагадуємо, що задля забезпечення високої швидкості, якості та стійкості з’єднання Київстар встановив додаткове нове обладнання в МВЦ та пересувні базові станції біля місць проведення конкурсних заходів.
В той самий час, крім власне пісенного конкурсу, кияни та гості столиці мали можливість відвідати й інші не менш цікаві події. Серед них – Kyiv Lights Festival, який проходив за підтримки Київстар. За три дні – з 12 по 14 травня – головну сцену на Поштовій площі відвідала 21 тис. людей. Вони мали змогу подивитися на роботи 32 учасників із різних країн – Мексики, Німеччини, Португалії, Швейцарії, України.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 433 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz