Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Июль » 11 » Абоненти Київстар використали більше 9 тисяч гігабайтів даних на Atlas Weekend 2018

Размещение новостей компаний

Абоненти Київстар використали більше 9 тисяч гігабайтів даних на Atlas Weekend 2018

Распечатать: Абоненти Київстар використали більше 9 тисяч гігабайтів даних на Atlas Weekend 2018 | Комментировать: Абоненти Київстар використали більше 9 тисяч гігабайтів даних на Atlas Weekend 2018
У порівнянні з минулим роком, трафік мобільного інтернету зріс втричі. Також за 6 днів фестивалю абоненти використали майже 1,5 мільйони хвилин голосового зв’язку.

Фестиваль Atlas Weekend проходив у Києві з 3 по 8 липня. І загалом його відвідали майже 270 тисяч абонентів Київстар.

Для того, щоб надавати якісний зв'язок на фестивалі, Київстар додатково встановив 13 пересувних базових станцій на території ВДНГ. Для порівняння, така потужність обладнання дозволяє обслуговувати в середньому у 1,5 рази більше трафіку, ніж використовують абоненти під час спортивного заходу на НСК Олімпійському в якості 4G, а встановлена ємність у 3G була еквівалентною ємності міста Бориспіль.

Найбільш активно абоненти використовували інтернет-трафік 8 липня, і його обсяг склав майже 1,9 ТБ. А це - 1300 годин безперервного перегляду відео у високій якості, або 2200 годин прослуховування аудіо.

ТОП виконавців за всі дні фестивалю, під час виступу яких було використано максимальні обсяги даних, очолили The Chemical Brothers - 221 ГБ та Олег Винник – 156 ГБ. Піковою годиною з використання трафіка був проміжок з 22.00 до 23.00 7 липня, коли на різних сценах фестивалю одночасно виступали Луна, O.Torvald і ATB. У цей час відвідувачі концертів використали понад 240 ГБ мобільного інтернету.

Окремо слід зазначити, що цього року Atlas Weekend став зоною без готівки. Київстар у партнерстві з MasterCard представив можливість проведення оплат за допомогою QR-платежів та послуги «СМАРТ-ГРОШІ» -за всі дні фестивалю було зроблено більше 2000 транзакцій.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 226 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz