Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Май » 17 » ACI EUROPE ВІДЗНАЧИЛА ЗРОСТАННЯ ДИНАМІКИ РОЗВИТКУ АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ» У ПЕРШОМУ КВАРТАЛІ

Размещение новостей компаний

ACI EUROPE ВІДЗНАЧИЛА ЗРОСТАННЯ ДИНАМІКИ РОЗВИТКУ АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ» У ПЕРШОМУ КВАРТАЛІ

Распечатать: ACI EUROPE ВІДЗНАЧИЛА ЗРОСТАННЯ ДИНАМІКИ РОЗВИТКУ АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ» У ПЕРШОМУ КВАРТАЛІ | Комментировать: ACI EUROPE ВІДЗНАЧИЛА ЗРОСТАННЯ ДИНАМІКИ РОЗВИТКУ АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ» У ПЕРШОМУ КВАРТАЛІ
За підсумками першого кварталу 2017 року Міжнародний аеропорт «Бориспіль» посів друге місце в рейтингу європейських аеропортів за класифікацією ACI Europe (Міжнародна рада аеропортів). Аеропорт покращив свій результат, піднявшись на сходинку вище у порівнянні з результатами 2016 року.

Згідно з рейтингом за темпами зростання серед аеропортів, які обслуговують від 5 до 10 мільйонів пасажирів, за перші три місяці 2017 року аеропорт «Бориспіль» збільшив кількість залучених пасажирів на 32,2%. В результаті ДП МА «Бориспіль» розділило першість з аеропортом Рейк’явіку Кефлавік (53,7%) та Ларнаки (26,9%).

Середнє зростання пасажиропотоку в Європі в 2016 році склало +6,9%, при цьому в країнах Євросоюзу +7,2%, а у країнах, які не входять до ЄС відбулося зростання +5,9% (за підсумками 2016 року фіксувалося падіння на 0,9%). У звіті ACI Europe наголошується, що таке покращення відбулося завдяки динамічному зростанню показників аеропортів України та Норвегії. Зважаючи на відсутність будь-якого суттєвого приросту пасажиропотоку, решта аеропортів України до європейського рейтингу не потрапила.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 266 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz