Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2019 » Май » 14 » ADATA оголошує про проведення онлайн-заходу ADATA Day з розіграшами та розпродажем

Размещение новостей компаний

ADATA оголошує про проведення онлайн-заходу ADATA Day з розіграшами та розпродажем

Распечатать: ADATA оголошує про проведення онлайн-заходу ADATA Day з розіграшами та розпродажем | Комментировать: ADATA оголошує про проведення онлайн-заходу ADATA Day з розіграшами та розпродажем
Компанія ADATA Technology, провідний виробник високоефективних модулів DRAM, продуктів NAND Flash і мобільних аксесуарів, рада оголосити про старт події ADATA Day, присвячений 18-річчю компанії, а також проведення ребрендингу. Онлайн-захід буде складатися із розіграшу призів та розпродажу зі знижками. Подія розпочнеться 4 травня і триватиме до початку червня.

"Ми дуже раді відкрити наш захід ADATA Day на честь святкування нашої спадщини і продемонструвати вектор розвитку на майбутнє. Ця подія залишить приємні враження і допоможе зазирнути в майбутнє, створене завдяки інноваціям", - прокоментував голова і виконавчий директор ADATA Саймон Чен.

Лотерея "У майбутнє" на ADATA Day

Подія ADATA Day розпочнеться 4 травня і завершиться 3 червня. На веб-сайті заходу (https://itfcampaign.adata.com/) учасники зможуть створити повідомлення "У майбутнє" і відправити його в електронному вигляді обраним одержувачам у будь-який час протягом 2019 року.

Учасники, які успішно створять повідомлення, візьмуть участь у розіграші, де отримають шанс виграти кілька чудових призів, у тому числі GoPro HERO, iPad, Nintendo Switch, бездротову гарнітуру Erato Bluetooth і продукти ADATA, такі як AI920, MFi-сертифікований флеш-накопичувач Lightning і ударостійкий зовнішній жорсткий диск HD330. Чим більше повідомлень створить і відправить учасник, тим більше у нього буде шансів на перемогу. У розіграші зможуть брати участь користувачі з 50 країн світу.

Розпродаж від ADATA Day - знижки до 50%

Крім розіграшу призів, захід охопить розпродажі, котрі зроблять продукти ADATA і XPG доступними для споживачів зі знижками до 50%. В рамках промо-акції покупцям запропонують блок живлення ADATA A10050, зовнішній жорсткий диск HD650, зовнішній жорсткий диск HD710M Pro, твердотільний накопичувач SU630 і бездротова зарядка CW0050. Продукти XPG будуть включати ігрову мишу INFAREX M10 і твердотільний накопичувач SX8200 Pro NVMe M.2. Стимулюючі продажі зі знижками пройдуть у 18 країнах світу.

Святкування 18 років інновацій та зростання

ADATA була заснована в 2001 році всього 20 співробітниками. Спочатку це була невелика компанія, але з великою мрією. Сьогодні в ADATA працює понад 1400 чоловік по всьому світу, компанія має більш ніж 500 патентів і входить у число провідних світових виробників модулів DRAM і виробників фірмових модулів SSD.
______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ADATA оголошує про проведення онлайн-заходу ADATA Day з розіграшами та розпродажем
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 72 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz