Тайбей, Тайвань. 8 січня 2019 ...'>

Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2019 » Январь » 15 » ADATA представляє ігрову гарнітуру XPG EMIX H20

Размещение новостей компаний

ADATA представляє ігрову гарнітуру XPG EMIX H20

Распечатать: ADATA представляє ігрову гарнітуру XPG EMIX H20 | Комментировать: ADATA представляє ігрову гарнітуру XPG EMIX H20
Об'ємний, віртуальний 7.1-канальний звук і 50-мм динаміки надають гравцям поліпшену ситуативну обізнаність і звукове занурення

Тайбей, Тайвань. 8 січня 2019 року. - ADATA® Technology, провідний виробник високопродуктивних модулів DRAM, продуктів NAND Flash і мобільних аксесуарів, сьогодні представляє ігрову гарнітуру XPG EMIX H20.
Маючи віртуальний, об'ємний 7.1-канальний звук, високоякісні 50-мм динаміки і RGB-підсвічування, EMIX H20 пропонує геймерам новий рівень занурення та інформованості для забезпечення захоплюючого ігрового процесу.

Підвищена точність позиціонування і звукове занурення

Важливим ключем до перемоги є поінформованість про місцезнаходження противника на полі битви. Без цього супротивники можуть застати вас зненацька і здобути перемогу, коли ви найменше цього очікуєте. EMIX H20 допомагає схилити чашу терезів на вашу користь із віртуальним 7.1-канальним об'ємним звуком, який дозволяє почути, як своїх друзів, так і ворогів, та визначити їх точне місце розташування, тому ви ніколи не будете захоплені зненацька. У поєднанні з високоточними 50-мм динаміками EMIX H20 забезпечує кришталево чистий звук із широким діапазоном, чудовою точністю і оптимізованими басами для повного звукового занурення.

Легкий дизайн, регульований мікрофон і RGB-підсвічування

Крім якісного звуку, комфорт також є невід'ємним атрибутом чудової ігрової гарнітури, особливо для геймерів, котрі часто проводять у віртуальних баталіях кілька годин поспіль. Ось чому EMIX H20 відрізняється легкою конструкцією та дизайном, яка не втомлює користувачів під час тривалих ігрових сесій.

Більш того, EMIX H20 оснащений зручно налаштованим мікрофоном, що дозволяє користувачам спілкуватися із товаришами по команді максимально чітко і ясно. Щоб надати настрій і посилити відчуття під час кібер-дуелей, геймери можуть активувати вбудоване різнокольорове RGB-підсвічування гарнітури з дихаючим ефектом за допомогою спеціального контролера, який також оснащений зручними кнопками включення/вимикання мікрофона і регулюванням гучності.

Доступність ігрової гарнітури XPG EMIX H20 залежить від регіону. Щоб дізнатися про наявність і ціни на певних ринках, будь ласка, зв'яжіться з найближчим офісом ADATA або роздрібним продавцем XPG
______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ADATA представляє ігрову гарнітуру XPG EMIX H20
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 102 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz