Тайбей, Тайвань. 13 вересня 2018 року - ADATA...'>

Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Сентябрь » 17 » ADATA представляє зовнішній HDD HD830

Размещение новостей компаний

ADATA представляє зовнішній HDD HD830

Распечатать: ADATA представляє зовнішній HDD HD830 | Комментировать: ADATA представляє зовнішній HDD HD830
Міцний алюмінієвий екстер'єр, тришарова конструкція і рейтинг IP68 роблять гаджет практично незруйновним

Тайбей, Тайвань. 13 вересня 2018 року - ADATA представляє найзахищеніший зовнішній диск в своїй лінійці - модель HD830. Новинка володіє міцним алюмінієвим корпусом, тришаровим захистом від ударів і захистом від води і пилу за стандартом IP68. Більш того, модель HD830 відповідає вимогам військового стандарту MIL-STD-810G 516.6 і здатна витримати тиск в 3000 кг. Диск також оснащений вібродатчиком, що запобігає появі помилок і поганих секторів внаслідок ударів і тряски.

Практично не піддається руйнації

Міцний алюмінієвий корпус HD830 допоможе диску не тільки вижити після падіння або удару, але витримати навантаження в 3000 кг, що можна порівняти з вагою п'ятдесяти людей. Модель HD830 відповідає вимогам військового стандарту США MIL-STD-810G 516.6 і може витримати падіння з висоти в 1,22 м. Тришарова конструкція забезпечує повний захист всередині і зовні, а також включає зовнішнє силіконове покриття у червоному або синьому кольорі, амортизуючий шар і ще один шар, що надійно утримує диск на місці.

Захист від ударів

Зазвичай падіння дисків призводить до появи помилок і поганих секторів. У моделі HD830 встановлені спеціальні датчики, які зупиняють активність диска в разі удару - в такому випадку світлодіодний індикатор буде блимати червоним, а по зникненню загрози він загориться синім і відновить активність.

Стильний дизайн, великий обсяг

Міцний алюмінієвий корпус HD830 має рифлену поверхню з піскоструменевою обробкою і двома жорсткими смужками, що додають моделі HD830 войовничий вигляд. В еру 4K Ultra HD відео та іншого контенту із високою роздільною здатністю з цим накопичувачем користувачам не доведеться турбуватися про брак місця - їм доступні моделі з 2ТБ, 4ТБ і 5ТБ на вибір.

Як і всі інші зовнішні жорсткі диски ADATA дана модель отримала трирічну гарантію.

Доступність HD830 може варіюватися в залежності від регіону. Щоб дізнатися про ціни на певних ринках, будь ласка, зв'яжіться з найближчим офісом або роздрібним продавцем ADATA
___________________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ADATA представляє зовнішній HDD HD830
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 108 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz