Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Июль » 7 » ADATA выпускает новый ассортимент зарядных устройств

Размещение новостей компаний

ADATA выпускает новый ассортимент зарядных устройств

Распечатать: ADATA выпускает новый ассортимент зарядных устройств | Комментировать: ADATA выпускает новый ассортимент зарядных устройств
Серед представлених новинок: бездротова зарядка, автомобільні зарядні пристрої та зарядна станція, що підтримує безперебійну роботу смартфона.

Тайбэй, Тайвань, 4 липня 2018 р. - ADATA Technology, провідний виробник високопродуктивних модулів DRAM і продуктів NAND Flash, сьогодні випустила серію нових зарядних пристроїв, що значно спрощують мобільний стиль життя.

Нові доповнення до ряду зарядних пристроїв ADATA включають у себе сертифіковану бездротову панель CW0100 Qi, автомобільні зарядні пристрої CV0525 і CV0172 та зарядну станцію CU0480QC.

Бездротова зарядна панель CW0100 - швидка бездротова зарядка у форм-факторі Svelte

Бездротова зарядна панель ADATA CW0100 підтримує швидку зарядку до 10 Вт, яка забезпечує заряд акумуляторів у 2 рази швидше, ніж стандартні бездротові зарядні пристрої на 5 Вт. Така швидкість потенційно скорочує час зарядки до однієї години.

CW0100 не просто швидкий гаджет, але і "розумний". Раніше критика стандарту Qi полягала у тому, що пристрій виявляв різні металеві предмети, наприклад, монети, та визначив їх, як акумулятор і активував режим заряду. Нова технологія гарантує, що зарядна площадка не буде активізуватись при виявленні деяких металевих об'єктів, забезпечуючи додаткову безпеку для запобігання небезпечних ситуацій, як наприклад, випадкове перегрівання.
Зарядна панель працює разом із новими смартфонами із вбудованою функцією зарядки Qi, включаючи iPhone X, 8 і 8 Plus, а також Samsung S9 і S9 Plus.

Окрім великих функціональних можливостей, бездротовий зарядний пристрій також має привабливий зовнішній вигляд у тонкому форм-факторі Svelte (7,5 мм) та міцну і елегантну металеву основу з цинкового сплаву. Вбудований яркий світлодіодний індикатор чітко сигналізує про стан заряду.

Автомобільні зарядні пристрої CV0525 і CV0172 - зарядка у дорозі стала ще простішою

Нові автомобільні зарядні пристрої ADATA призначені для легкої та доступної зарядки при подорожах на машині.
Автомобільний зарядний пристрій CV0525 було спроектовано таким чином, щоб ніхто з пасажирів не залишився з порожнім зарядом акумулятору під час поїздки.

Маючи в цілому 5 портів USB, два основні порти для водія і пасажира на передньому сидінні, а також три порти, які можуть бути встановлені для задніх пасажирів через кабель-подовжувач, водієві і пасажирам не доведеться боротися за обмеження кількості портів USB.

Зарядний пристрій підтримує Quick Charge 3.0, який може заряджати смартфон від 0 до 80% усього за 35 хвилин.

Зарядний пристрій із вбудованою мікросхемою Smart IC може визначити, скільки пристроїв підключено у будь-який момент часу для забезпечення оптимальної зарядки всіх пристроїв, а також для запобігання перегрівання.
Для більш скромних потреб ADATA пропонує автомобільний зарядний пристрій CV0172 із двома USB-портами. Обидва порти забезпечують струм 2,4 А для швидкої зарядки пристроїв. Пристрій має компактним форм-фактор, який добре поєднується із салоном будь-якого автомобіля, а чорний колір, у поєднанні з глянцевим покриттям, надає елегантності та вишуканості інтер'єру.

В якості додаткових заходів безпеки, зарядний пристрій оснащується захистом від короткого замикання, перенапруги, перевантаження і перегріву.

Зарядна станція CU0480QC - повна універсальність із декількома типами портів USB

Зарядна станція ADATA CU0480QC покликана викорінити незручності, пов'язані з несумісністю різних типів USB-кабелів для зарядки декількох пристроїв. Універсальна зарядна станція оснащена відразу п'ятьма різними USB-портами: порт USB-A з Quick Charge 3.0, три стандартних порти USB-A, а також один порт USB Type-C. Це було організовано для зручної одночасної зарядки відразу п'яти пристроїв.

У зарядну станцію інтегрована інтелектуальна система виявлення, яка точно знає, скільки пристроїв підключено в будь-який момент часу для оптимальної зарядки всіх пристроїв. Спеціальне антислизьке покриття під зарядним пристроєм допомагає надійно утримувати зарядну станцію на різних поверхнях, та оснащена світлодіодним індикатором для демонстрації поточного статусу зарядки.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ADATA выпускает новый ассортимент зарядных устройств
Увеличить: ADATA выпускает новый ассортимент зарядных устройств Увеличить: ADATA выпускает новый ассортимент зарядных устройств
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 140 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz