Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Легкая промышленность » 2017 » Июнь » 20 » ADIDAS RUNNERS KYIV провів перший забіг

Размещение новостей компаний

ADIDAS RUNNERS KYIV провів перший забіг

Распечатать: ADIDAS RUNNERS KYIV провів перший забіг | Комментировать: ADIDAS RUNNERS KYIV провів перший забіг
В суботу, 17 червня, відбувся перший COMMUNITY RUN від ADIDAS RUNNERS KYIV, в якому взяли участь близько 150 спортсменів та любителів бігу.

Перша бігова локація ADIDAS RUNNERS KYIV відкрилася минулого року на Оболонській набережній, тож, перший забіг COMMUNITY RUN відбувся саме тут. Учасники бігової спільноти ADIDAS RUNNERS KYIV мали змогу побігати з майстрами спорту, професійними спортсменами та блогерами на двох дистанціях – 3 км та 6 км під запальний dj-сет. Після забігу всі учасники поповнювали свої сили корисними фруктами, ділилися спортивним досвідом та домовлялися про участь у наступних забігах.

“Біг не лише корисний для здоров’я, це заряд енергії та настрою. А ще – один з найкращих способів корисно провести час у колі друзів”, - поділилася Тетяна Кузіна - тренер ADIDAS RUNNERS KYIV, майстер спорту та чемпіонка України з легкої атлетики.

Забіги COMMUNITY RUN організовуються біговою спільнотою ADIDAS RUNNERS KYIV. Їхня мета – перетворити біг з простого тренування у зустріч однодумців, які прагнуть разом рухатися вперед та створювати кращих себе. Для цього спільнота ADIDAS RUNNERS KYIV проводить бігові тренування, заняття йогою, сайклінг, TRX, а також лекції, майстер-класи і вечірки.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ADIDAS RUNNERS KYIV провів перший забіг
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 1014 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz