Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Легкая промышленность » 2018 » Май » 26 » adidas The BASE Kyiv — простір, який живе футболом

Размещение новостей компаний

adidas The BASE Kyiv — простір, який живе футболом

Распечатать: adidas The BASE Kyiv — простір, який живе футболом | Комментировать: adidas The BASE Kyiv — простір, який живе футболом
18 травня в Києві відбулося відкриття унікального футбольного простору від adidas - The BASE Kyiv. Саме тут під одним дахом розташувався цілий стадіон з трибунами, кліткою для панни, майданчиком для стріт-футболу, а також лаундж та розважальною зонами, включаючи фуд-корт, кікер та пінг-понг.

На території The BASE Kyiv, вже пройшов футбольний турнір Young Champions 2018 від adidas для підлітків (13-15 років). Чемпіоном стала команда «Young Boys», гравці якої отримали подарунки, зокрема білети на Фінал UEFA Champions League. Попереду відбудуться не менш цікаві турніри, такі як Tango League (16-25 років), нічний футбольний турнір (з 18 років), турнір 1×1 та багато іншого. Кожен може прийти підтримати команди й стати свідком яскравого, технічного та непередбачуваного футболу від кращих гравців Києва.

Для відвідувачів простору створені найкращі умови для повного занурення в атмосферу справжнього футболу: поле зі штучним газоном 5х5, коробка 2х2, панна-клітка, можливість тестування найінноваційніших бутс, а також консолі Playstation для гри в футбол.

Окрім турнірів, усіх чекають тренування з професійними тренерами, майстер-класи фрістайлерів і зірок футболу, цікаві футбольні змагання. 26 травня відбудеться вечірка-закриття та перегляд Фіналу UEFA Champions League на великому екрані.

Вхід на базу у всі дні вільний за умови наявності документа, що засвідчує особу (особам до 18 років додатково потрібно мати з собою дозвіл від батьків).

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: adidas The BASE Kyiv — простір, який живе футболом
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 162 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz