Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Февраль » 23 » АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ДОПОМІГ КП «АЕРОПОРТ ВІННИЦЯ» ВДОСКОНАЛИТИ ОБСЛУГОВУВАННЯ НОВИХ РЕЙСІВ

Размещение новостей компаний

АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ДОПОМІГ КП «АЕРОПОРТ ВІННИЦЯ» ВДОСКОНАЛИТИ ОБСЛУГОВУВАННЯ НОВИХ РЕЙСІВ

Распечатать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ДОПОМІГ КП «АЕРОПОРТ ВІННИЦЯ» ВДОСКОНАЛИТИ ОБСЛУГОВУВАННЯ НОВИХ РЕЙСІВ | Комментировать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ДОПОМІГ КП «АЕРОПОРТ ВІННИЦЯ» ВДОСКОНАЛИТИ ОБСЛУГОВУВАННЯ НОВИХ РЕЙСІВ
22 лютого 2017 року Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» здійснило офіційну передачу аеродромного обладнання Комунальному підприємству «Аеропорт Вінниця».

Аеропорт «Бориспіль» надав необхідну допомогу, зважаючи на нагальну потребу вінницького аеропорту в додатковому устаткуванні. Для забезпечення операційної діяльності служби наземного обслуговування аеропорту «Вінниця» передано один причіпний пасажирський авіаційний трап та 50 багажних візків. «Ми звернулися за допомогою й у відповідь із вдячністю отримали високотехнологічне обладнання. Для нас це унікальна подія, тепер ми можемо активніше розвиватися та покращувати якість послуг для пасажирів», - відзначив директор вінницького аеропорту Ярослав Мазурець.

Техніка від аеропорту «Бориспіль» дозволить забезпечити належний сервіс для нових рейсів КП «Аеропорт Вінниця», запланованих на 2017 рік. Зокрема мова йде про обслуговування направлень на Варшаву, Тель-Авів та Анталію.

Керівник ДП МА «Бориспіль» Євгеній Дихне зауважив, що держпідприємство не збирається обмежитися допомогою лише вінницькому аеропорту. «Ми готові допомагати іншим аеропортам, тут немає якогось вибіркового підходу. Перспективи розвитку ринку тим більші, чим більше на ньому гравців. Сьогодні аеропорт «Бориспіль» забезпечує близько 70% пасажирських авіаперевезень в Україні, але ми зацікавлені займати менший сегмент на більш розвинутому ринку. Ми за перспективний розвиток інших гравців ринку», - підкреслив Євгеній Дихне.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 293 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz