Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Строительство » 2017 » Июнь » 12 » АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ГОТОВИЙ ДОБУДУВАТИ ПАРКІНГ

Размещение новостей компаний

АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ГОТОВИЙ ДОБУДУВАТИ ПАРКІНГ

Распечатать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ГОТОВИЙ ДОБУДУВАТИ ПАРКІНГ | Комментировать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ГОТОВИЙ ДОБУДУВАТИ ПАРКІНГ
8 червня 2017 року Міжнародний аеропорт «Бориспіль» визначив переможця відкритих торгів на закупівлю робіт з будівництва багаторівневого паркінгу. За підсумками 3-х раундів тендерного аукціону перевагу надано ТОВ «НАН» - будівельній компанії, відомій реалізацією великих інфраструктурних проектів Південно-Західної залізниці.

До процедури, яка проходила за принципом «європейських торгів» було допущено три будівельні компанії, в тому числі ТОВ «ІБК «ЦЕНТРОБУД» та ТОВ «АЛЬТІС-КОНСТРАКШН». При стартовій вартості предмету закупівлі в 440,5 млн грн та кроком аукціону в 100 тис грн компанія-переможець надала найнижчу цінову пропозицію в розмірі 439 млн грн.

ТОВ «НАН» також єдиний учасник торгів, який запропонував оптимальний термін виконання робіт. Переможець зобов’язався здійснити будівництво протягом 12 місяців з моменту підписання Договору на відміну від 17-ти місяців, запропонованих іншими учасниками. Даний момент був одним з вирішальних, зважаючи на важливість скорочення термінів будівництва та введення паркінгу в експлуатацію в максимально стислі терміни.

Визначення переможця торгів дозволяє збільшити паркувальні площі аеропорту «Бориспіль» на 2 тисячі машиномісць. До червня 2018 року передбачаються роботи з побудови першої черги на 1 тисячу місць.

«Ми раді повідомити, що паркінг біля терміналу D буде добудовано. Перший етап робіт дозволить аеропорту забезпечити пасажирів належним паркінговим сервісом та покращити рівень обслуговування», - зазначив генеральний директор ДП МА «Бориспіль» Павло Рябікін.

Добудова 2-ї черги паркувального комплексу передбачає термін до кінця 2018-го року й технологічно займе вдвічі менше часу. В рамках контракту аеропорт «Бориспіль» передбачив необхідні інструменти для забезпечення фінансової спроможності будівництва. Новий генеральний підрядник має надати банківську гарантію виконання зобов’язань за договором у розмірі 5% ціни договору та банківську гарантію повернення авансового платежу держпідприємства.

Дані умови передбачено для запобігання ситуації, що виникла з попереднім підрядником на будівництво паркінгу. В серпні 2015 року аеропорт «Бориспіль» в судовому порядку розірвав договір з ПАТ «Будівельне управління №813» через неякісне виконання будівельних робіт. Державне підприємство змогло відсудити у генерального підрядника борг та пеню на загальну суму майже 95 мільйонів гривень.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 762 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz