Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Апрель » 12 » АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ГОТУЄТЬСЯ ПРИЙНЯТИ РЕЙС «GEORGIAN AIRWAYS»

Размещение новостей компаний

АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ГОТУЄТЬСЯ ПРИЙНЯТИ РЕЙС «GEORGIAN AIRWAYS»

Распечатать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ГОТУЄТЬСЯ ПРИЙНЯТИ РЕЙС «GEORGIAN AIRWAYS» | Комментировать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ГОТУЄТЬСЯ ПРИЙНЯТИ РЕЙС «GEORGIAN AIRWAYS»
У четвер, 13 квітня, авіакомпанія «Georgian Airways» поновлює партнерство з аеропортом «Бориспіль». Перший у 2017 році рейс грузинського авіаперевізника буде урочисто прийнято головними повітряними воротами України об 11:50 на 8-му гейті терміналу D.

На офіційному відкритті польотів авіакомпанії «Georgian Airways» в ДП МА «Бориспіль» будуть присутні генеральний директор аеропорту Рябікін П.Б., представник авіаперевізника Тамаз Метревелі, генеральний директор ТОВ «Аерохендлінг» Галахвастов О.А. та комерційний директор ТОВ «Інтеравіа» Тищенко Ю.В.

Гості заходу та представники ЗМІ зможуть не тільки отримати інформацію щодо повернення грузинської авіакомпанії до «Борисполя», але й прослідкувати прибуття першого рейсу «Georgian Airways» з м.Тбілісі на пероні терміналу D.

Урочиста подія розпочнеться у четвер 13 квітня о 10:30 у зоні реєстрації міжнародних рейсів терміналу D та закінчиться у режимній зоні на пероні аеропорту.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 227 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz