Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Июль » 2 » Аеропорт «Бориспіль» після кібератаки працює в штатному режимі

Размещение новостей компаний

Аеропорт «Бориспіль» після кібератаки працює в штатному режимі

Распечатать: Аеропорт «Бориспіль» після кібератаки працює в штатному режимі | Комментировать: Аеропорт «Бориспіль» після кібератаки працює в штатному режимі
25 червня аеропорт «Бориспіль» та більше тисячі інших компаній та державних установ зазнали потужної кібератаки.

На роботу систем, пов'язаних із обслуговування пасажирів і роботою рейсів, кібератака жодним чином не вплинула. Всі системи, що відповідають за операційну діяльність аеропорту, працюють в штатному режимі. Інформування пасажирів здійснюється через центральне табло. Робота онлайн-табло на офіційному сайті аеропорту повністю відновлена.

"Всі служби аеропорту вчасно спрацювали на зміни ситуації у зв'язку із кібератакою. Ми оперативно відреагували, була організована онлайн-трансляція і були задіяні всі канали комунікації – додаткові безкоштовні лінії авіадовідки, сторінка аеропорту у Фейсбук та інші. Тільки на онлайн-трансляції в YouTube отримали більше 10 тисяч переглядів. Завдяки цьому аеропорту вдалося уникнути перебоїв в роботі та забезпечити оперативне інформування пасажирів.

Фахівці підприємства разом із представниками відповідних державних установ проводять вивчення наслідків атаки та заходи з їх попередження в майбутньому. На поточному етапі технічні деталі інциденту не розголошуються." – відзначив Павло Рябікін, генеральний директор аеропорту "Бориспіль".

Підприємство працює за спеціальним планом, який був підготовлений шість місяців тому для подібних ситуацій після виявлення схожого вірусу. Після чого було розроблено та проведено відповідні заходи, що передбачають порядок роботи підприємства в разі надзвичайних ситуацій.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 640 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz