Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Май » 5 » АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ПРЕЗЕНТУЄ ПРОГРАМУ ЗДЕШЕВЛЕННЯ АВІАКВИТКІВ

Размещение новостей компаний

АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ПРЕЗЕНТУЄ ПРОГРАМУ ЗДЕШЕВЛЕННЯ АВІАКВИТКІВ

Распечатать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ПРЕЗЕНТУЄ ПРОГРАМУ ЗДЕШЕВЛЕННЯ АВІАКВИТКІВ | Комментировать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ПРЕЗЕНТУЄ ПРОГРАМУ ЗДЕШЕВЛЕННЯ АВІАКВИТКІВ
11 травня 2017 року Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» проведе розширений прес-брифiнг на тему: «Бориспіль»: плани впровадження програми здешевлення вартості авіаквитків», присвячений новій ініціативі держпідприємства.

Захід розпочнеться об 11:00 та відбудеться за участі провідних транспортних та інформаційних ЗМІ, представників авіакомпаній та галузевих експертів. Під час прес-брифінгу генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін розповість про спільну діяльність Міністерства інфраструктури та ДП МА «Бориспіль» у напрямку зниження вартості перельотів.

Модератором та партнером прес-брифінгу виступить керуючий партнер компанії «SIC Group Ukraine» та учасник Української асоціації професіоналів GR та лобістів - Катерина Одарченко, яка більше року співпрацює з ДП МА «Бориспіль» у напрямку висвітлення актуальних питань розвитку авіаційної галузі України.

Протягом 2016-2017рр. «SIC Group Ukraine», Українська асоціація професіоналів GR та лобістів в партнерстві з аеропортом «Бориспіль» організували низку успішних публічних заходів, присвячених розгляду нової транзитної стратегії, питань підвищення якості та зниження вартості послуг у аеропортах України, аналізу цін на авіаперевезення, актуальності гармонізації комунікації авіабізнесу з владою.

ДП МА «Бориспіль» запрошує до обговорення теми прес-брифінгу експертів, представників ЗМІ та тих, хто не байдужий до розвитку авіаційної галузі в Україні та забезпечення комфортних умов для всіх учасників ринку.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 484 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz