Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2016 » Октябрь » 7 » Аеропорт «Бориспіль» придбав детектори вибухівки без порушень - ДАСУ

Размещение новостей компаний

Аеропорт «Бориспіль» придбав детектори вибухівки без порушень - ДАСУ

Распечатать: Аеропорт «Бориспіль» придбав детектори вибухівки без порушень - ДАСУ | Комментировать: Аеропорт «Бориспіль» придбав детектори вибухівки без порушень - ДАСУ
Державна аудиторська служба України (ДАСУ) підтвердила відсутність порушень у ході закупівель детекторів вибухових речовин (ДВР) Державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Відповідні висновки містяться у Акті №15-21/46 позапланової виїзної ревізії від 23.09.2016р., здійсненої ДАСУ в аеропорту відповідно до ухвали Печерського районного суду м.Києва від 23.08.2016 по справі №757/40542/16-к у кримінальному провадженні №42016100000000407.

Перевірку ДАСУ було проведено в рамках досудового розслідування щодо дотримання аеропортом законодавства при закупівлі в ТОВ «Проектно-технічний центр» обладнання для забезпечення авіаційної безпеки - детекторів вибухових речовин (ДВР) на загальну суму 4,3 млн грн. Нагадаємо, що у липні в ході слідчих дій працівниками прокуратури м. Києва та Служби безпеки України було проведено обшук в аеропорту «Бориспіль» та вилучено один с 4-х ДВР. В результаті, це суттєво ускладнило роботу Служби авіаційної безпеки (САБ) аеропорту в умовах поточного «жовтого рівня» загрози.

У ході перевірки ревізійній комісії ДАСУ було надано всю необхідну інформацію задля встановлення істини. Як результат, виїзна ревізія дійшла висновку, що без жодних порушень було здійснено закупівлю не лише ДВР, а й решти придбань аеропорту, які викликали підозри в слідчих. Це, зокрема, стосується закупівлі: протиожеледної рідини в ЗАТ «ESSPO» на суму 13,7 млн грн., протильдової рідини для обробки повітряних суден в «FRANSTIR, s.r.o.» за 63,5 млн грн., послуг із забезпечення харчування в ПП «ТІДІ Лтд» - 42,3 млн грн та, зокрема, закупівель для будівництва насосно-фільтраційної станції ЦЗС в ТОВ «ТК СЕРВІСТЕХ» на суму 92 млн грн.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 1048 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz