Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Июнь » 30 » АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗА ДОБУ ОБСЛУГУВАВ РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ ПАСАЖИРІВ

Размещение новостей компаний

АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗА ДОБУ ОБСЛУГУВАВ РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ ПАСАЖИРІВ

Распечатать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗА ДОБУ ОБСЛУГУВАВ РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ ПАСАЖИРІВ | Комментировать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗА ДОБУ ОБСЛУГУВАВ РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ ПАСАЖИРІВ
25 червня 2017 року Міжнародний аеропорт «Бориспіль» зафіксував рекордний показник планового денного пасажиропотоку за весь час своєї роботи, обслугувавши 39 594 пасажирів за день.

Очікувано, що в розпалі сезону відпусток значним попитом користуються туристичні напрямки. Найбільший пасажиропотік цього дня був до Анталії. На даному напрямку було обслуговано 5 970 пасажирів. В трійку лідерів рекордного дня також потрапили Тель-Авів та Шарм-ель-Шейх з майже 2 тисячами пасажирів на кожному з них.
У жовтні 2016 аеропорт вже був близьким до даного рекорду. Тоді під час чартерної "хасидської програми", що обслуговувала паломників в окремому терміналі, за день було обслуговано 39 241 пасажира.

Нагадаємо, що в квітні кількість трансферних пасажирів, що прямують через Бориспіль до Європи, перевищила 30%. Даний показник по частці трансферу відповідає рівню найбільших пересадочних вузлів Європи.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗА ДОБУ ОБСЛУГУВАВ РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ ПАСАЖИРІВ
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 679 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz