Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2016 » Ноябрь » 2 » Аеропорт «Бориспіль» зафіксував суттєве зростання пасажиропотоку

Размещение новостей компаний

Аеропорт «Бориспіль» зафіксував суттєве зростання пасажиропотоку

Распечатать: Аеропорт «Бориспіль» зафіксував суттєве зростання пасажиропотоку | Комментировать: Аеропорт «Бориспіль» зафіксував суттєве зростання пасажиропотоку
Протягом жовтня 2016 року аеропорт «Бориспіль» обслужив 797,4 тис. пасажирів, що на 20% більше ніж у жовтні 2015 року та на 42% більше ніж у жовтні 2014 року. Завдяки реалізації «хабової» стратегії розвитку аеропорту, яка передбачає стимулювання залучення трансферних пасажирів з іноземних ринків, протягом 2015-2016 років процес зростання пасажиропотоку та фінансових показників «Борисполя» є безперервним.

Загалом за 10 місяців поточного року аеропорт обслужив 7,264 млн пасажирів, що на 16% перевищує показники аналогічного періоду минулого року та 23% показники 2014 року. При цьому кількість трансферних пасажирів за 10 місяців зросла на 47% і склала 1,899 млн пасажирів. Одним із ключових факторів, який забезпечив зростання зазначених показників, став розвиток базової авіакомпанії аеропорту «Бориспіль» - МАУ, яка є драйвером зростання аеропорту.

Нагадаємо, що за 9 місяців 2016 року порівняно з аналогічним періодом 2015 року прибуток аеропорту до оподаткування зріс у 2,7 разів та склав 1,26 млрд гривень. У попередні періоди, у 2013 та 2014 роках, відповідно до результатів міжнародного аудиту, аеропорт був збитковим. У жовтні 2016 року лідируюча рейтингова агенція України, компанія IBI-Rating, підвищила прогноз кредитного рейтингу аеропорту «Бориспіль» до рівня «позитивний». Це стало результатом визнаного підвищення ефективності управління, оптимізації бізнес-процесів, покращення фінансових результатів та ефективного управління боргом.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 392 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz