Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2017 » Май » 31 » АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗАКЛИКАЄ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СТАТИ НА ЗАХИСТ ЙОГО ІНТЕРЕСІВ

Размещение новостей компаний

АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗАКЛИКАЄ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СТАТИ НА ЗАХИСТ ЙОГО ІНТЕРЕСІВ

Распечатать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗАКЛИКАЄ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СТАТИ НА ЗАХИСТ ЙОГО ІНТЕРЕСІВ | Комментировать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗАКЛИКАЄ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СТАТИ НА ЗАХИСТ ЙОГО ІНТЕРЕСІВ
Першого червня 2017 року Господарський суд м.Києва розгляне судову справу, ініційовану ДП МА «Бориспіль» з метою притягнення до відповідальності підрядника у будівництві насосно-фільтраційної станції (ЦЗС). Аеропорт вимагає розірвати договір № 37-14/5-21, підписаний з ТОВ «ТК ТЕХСЕРВІС» і очікує на відшкодування авансового платежу та стягнення з підрядника штрафу за недобросовісне виконання умов договору.

Господарський суд м.Києва отримав від нас інформацію, яка підтверджує невиконання зобов’язань компанією. Підрядник, отримавши близько 30 млн грн авансового платежу згідно з умовами договору, тричі переносив термін виконання робіт та не забезпечив їх виконання до цього часу. В результаті, закінчення робіт за договором у визначений термін стало неможливим.

Окрім того, стало відомо, що «ТК ТЕХСЕРВІС» використало авансовий платіж не за призначенням. За наявною інформацією після отримання платежу від ДП МА «Бориспіль» забудовник одразу перерахував близько 30 млн грн на рахунок іншої компанії, яка має ознаки фіктивності. Платіж було здійснено під виглядом закупівлі обладнання для ЦЗС, але в результаті «ТК ТЕХСЕРВІС» так і не здійснило виконання робіт з будівництва ЦЗС на відповідну авансову вартість.

У рамках судової справи ДП МА «Бориспіль» вимагає розірвати договір з ТОВ «ТК ТЕХСЕРВІС» та зобов’язати повернути авансовий платіж з урахуванням 7% пені. Аеропорт «Бориспіль» максимально сприяє роботі правоохоронних органів та суду в даній справі, й закликає їх стати на захист інтересів держпідприємства в ході судового процесу.

Нагадаємо, що на початку квітня 2017 року представники прокуратури м.Бориспіль спільно із співробітниками Служби безпеки України проводили слідчі дії щодо нецільового використання коштів на будівництво насосно-фільтраційної станції паливно-мастильних матеріалів на території ДП МА «Бориспіль».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 323 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz