Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Октябрь » 10 » АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ ДО ДІАЛОГУ ПРО ІНФРАСТРУКТУРУ ТА РОЗВИТОК ТРАНСПОРТУ

Размещение новостей компаний

АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ ДО ДІАЛОГУ ПРО ІНФРАСТРУКТУРУ ТА РОЗВИТОК ТРАНСПОРТУ

Распечатать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ ДО ДІАЛОГУ ПРО ІНФРАСТРУКТУРУ ТА РОЗВИТОК ТРАНСПОРТУ | Комментировать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ ДО ДІАЛОГУ ПРО ІНФРАСТРУКТУРУ ТА РОЗВИТОК ТРАНСПОРТУ
11 жовтня 2017 року III Міжнародний GR Форум в Україні об’єднає керівників компаній, фахівців з GR та маркетингу, іноземних експертів, представників органів державної влади, місцевого самоврядування, народних депутатів України.

В рамках Форуму Міжнародний аеропорт «Бориспіль» долучиться до обговорення теми інфраструктури як основи розвитку країни; нюансів розробки Національної Транспортної Стратегії та інструментів її алокації серед органів державної влади. Розгляд теми за участі Першого заступника генерального директора Євгеній Дихне відбудеться в рамках панельної дискусії “Влада та бізнес – діалог чи боротьба?”

В цілому на учасників Форуму чекають виступи 40 спікерів, серед яких представники Ізраїлю та Міжнародного секретаріату НАТО. Долучайтеся до захоплюючого динамічного спілкування бізнесу, громадськості та влади. В учасників статусної події з’явиться унікальна можливість пізнати тонкощі діалогу з керівництвом держави.

Офіційне відкриття GR Форум-2017 відбудеться 11 жовтня о 09:30. Ознайомитись з програмою заходу детальніше можна за посиланням: http://grukraine.com.ua/anons/.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 242 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz