Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2016 » Ноябрь » 29 » Аеропорт «Бориспіль» запрошує на культурно-благодійне свято

Размещение новостей компаний

Аеропорт «Бориспіль» запрошує на культурно-благодійне свято

Распечатать: Аеропорт «Бориспіль» запрошує на культурно-благодійне свято | Комментировать: Аеропорт «Бориспіль» запрошує на культурно-благодійне свято
У вівторок 29 листопада на 3 поверсі терміналу D відбудеться відкриття виставки дитячої творчості від «Київської дитячої академії мистецтв» та презентація унікального видання книги «Маленький принц» від «Київського дому книги».

«Київська дитяча академія мистецтв» символічно присвячує виставку 25-й річниці референдуму за проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року. Ректор закладу, професор М.Чембержі відзначає, що саме напередодні ювілейної дати суспільству важливо звернути увагу та підтримати дитячі таланти, які є майбутньою опорою для нашої країни.

Також в рамках події присутні ознайомляться з історією першого в Україні англомовного перекладу книги Антуана де Сент-Екзюпері. На гостей чекає автограф-сесія з автором перекладу – британцем Річардом Гремом та захоплююча розважальна програма. Маленькі гості будуть задіяні у цікавих майстер-класах, вікторинах та конкурсах з розіграшем цінних призів. До всього, на дітей чекає «солодкий стіл» та морозиво.

Особливе місце у презентації книги «Маленький принц» відведено соціальній ініціативі аеропорту «Бориспіль» та співорганізаторів заходу - збору коштів на потреби дітей, які залишилися без опіки батьків. Продаж благодійного тиражу унікальної книги зформує фонд допомоги дитячому містечку в м.Бровари. Ми закликаємо гостей не залишатися байдужими та долучатися до соціальної ініціативи.

Аеропорт «Бориспіль» запрошує представників ЗМІ та гостей терміналу D відвідати культурно-благодійний захід, який розпочнеться о 12:00 біля стійки реєстрації № 49-60.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 499 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz