Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Март » 2 » Аеропорт «Бориспіль» запрошує на свято вірменського танцю

Размещение новостей компаний

Аеропорт «Бориспіль» запрошує на свято вірменського танцю

Распечатать: Аеропорт «Бориспіль» запрошує на свято вірменського танцю | Комментировать: Аеропорт «Бориспіль» запрошує на свято вірменського танцю
4 березня у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» відбудеться танцювальне шоу за участі Ансамблю вірменської народної пісні й танцю «Айренік».

Культурний захід присвячується багаторічній дружбі України та Вірменії, а також глибинному культурному обміну між двома країнами. Пасажири та гості аеропорту стануть свідками ефектних танцювальних номерів колективу, який більш ніж 20 років розкриває українцям багатство вірменської культури.

Аеропорт «Бориспіль» запрошує всіх бажаючих приєднатися до ексклюзивної події, яка відбудеться о 17:30 на 3 поверсі терміналу D.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 688 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz