Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Январь » 23 » Аеропорт «Бориспіль» зробив китайській діаспорі приємний подарунок

Размещение новостей компаний

Аеропорт «Бориспіль» зробив китайській діаспорі приємний подарунок

Распечатать: Аеропорт «Бориспіль» зробив китайській діаспорі приємний подарунок | Комментировать: Аеропорт «Бориспіль» зробив китайській діаспорі приємний подарунок
Святковий захід, який відбувся в ДП МА «Бориспіль» 20 січня 2017 року з нагоди Китайського Нового року та 25-ї річниці дипломатичних відносин між Україною та КНР, стане початком нового культурного проекту аеропорту. За словами керівника «Борисполя» Євгенія Дихне, у 2017 році головні повітряні ворота України стануть майданчиком для культурних тижнів народів світу. Протягом року аеропорт планує познайомити своїх пасажирів з особливостями культури Ізраїлю та Азербайджану.

На святкування Китайського Нового року в аеропорту «Бориспіль» завітали високопосадові представники посольства КНР в Україні та Китайської діаспори. Зокрема, присутніх привітав перший секретар посольства Є Шен та голова діаспори пан Лі Сян. На початку свята керівник аеропорту Євгеній Дихне познайомив шановних гостей з новим працівником пасажирської служби аеропорту, який буде відповідальним за сервісне обслуговування гостей з КНР. На дану позицію запросили вихідця з КНР Цзян Вея задля запобіганню мовному бар’єру та забезпечення максимально комфортного обслуговування пасажирів з Китаю.

Урочистості з приводу дружніх відносин між Україною та КНР перетворили частину зони Duty free терміналу D на театральну сцену.

Спочатку пасажири та гості заходу стали свідками видовищних виступів майстрів бойових мистецтв Всеукраїнської федерації він чун кунфу та китайського боксу. Далі на аудиторію чекала розгорнута культурна програма, до якої увійшов зворушливий вокальний перформанс співачки Ірини Повзун, китайські народні танки «Таге» та «Цвіт жасмину», традиційні новорічні пісні Китаю й театральна мініатюра «Китайське традиційне весілля».

Аеропорт «Бориспіль» висловлює щиру вдячність Китайській діаспорі та співорганізаторам свята – компаніям «Huawei», «STO express», «Fly China», «Бон Квітон», Всеукраїнській федерації він чунь кунфу та китайського боксу й Інституту Конфуція, за допомогу в організації та проведенні незабутнього свята.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 289 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz