Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Строительство » 2017 » Июнь » 8 » АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ» ЗАТВЕРДИЛИ ДОБУДОВУ ПАРКІНГУ ТА ІНФРАСТРУКТУРНІ ЗМІНИ

Размещение новостей компаний

АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ» ЗАТВЕРДИЛИ ДОБУДОВУ ПАРКІНГУ ТА ІНФРАСТРУКТУРНІ ЗМІНИ

Распечатать: АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ» ЗАТВЕРДИЛИ ДОБУДОВУ ПАРКІНГУ ТА ІНФРАСТРУКТУРНІ ЗМІНИ | Комментировать: АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ» ЗАТВЕРДИЛИ ДОБУДОВУ ПАРКІНГУ ТА ІНФРАСТРУКТУРНІ ЗМІНИ
7 червня Кабінет Міністрів України затвердив фінансовий план розвитку ДП МА «Бориспіль» на 2017 рік. Планові розрахунки передбачають виділення 851 млн грн на низку інфраструктурних змін, спрямованих на збільшення пасажиропотоку аеропорту. Передбачено добудову багаторівневого паркінгу терміналу D, розширення трансферної зони, створення додаткових автобусних виходів на перон та ін.

Фінплан аеропорту «Бориспіль» також передбачає збільшення прибутку та відрахувань до Держбюджету в 2017 році, відповідно до 3,9 млрд грн та 1,8 млрд грн. З огляду на нову тарифну політику аеропорту показники прибутковості потребуватимуть перегляду. «План розвитку затверджено урядом, що дає нам змогу фінансувати необхідні капітальні інвестиції. При коригуванні фінплану на 2017 рік та при розробці фінплану на 2018 рік аеропорт буде виходити з нової тарифної політики, яка передбачає зниження доходів через зниження ставок авіаційних зборів», - зазначив генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін.

Нагадаємо, що у 2017 році ДП МА «Бориспіль» планує збільшити пасажиропотік до 10 мільйонів пасажирів. Відповідні очікування обумовлені успішною реалізацією аеропорту в якості авіаційного хабу, збільшенням трансферного пасажиропотоку до 30% та застосуванням програми стимулювання для авіакомпаній. Аеропортом «Бориспіль» передбачена низка інфраструктурних змін з метою розширення пропускної здатності терміналу D та забезпечення необхідними сервісами зростаючої кількості пасажирів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 1604 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz