Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2017 » Октябрь » 6 » AGROPORT East Kharkiv 2017 визначив кращі агропідприємства Харківщини

Размещение новостей компаний

AGROPORT East Kharkiv 2017 визначив кращі агропідприємства Харківщини

Распечатать: AGROPORT East Kharkiv 2017 визначив кращі агропідприємства Харківщини | Комментировать: AGROPORT East Kharkiv 2017 визначив кращі агропідприємства Харківщини
Представники майже 100 кращих агропідприємств Харківської області з різних районів зібралися на урочисту церемонію нагородження в рамках AGROPORT Awards Kharkiv 2017. Церемонія проходила в пасажирській залі терміналу аеропорту «Харків».

Керівник проекту AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко та перший заступник облдержадміністрації Марк Беккер привітали присутніх зі святом відкриття найголовнішої агроподії Східної України.

«Ми маємо великий потенціал і є активними учасниками Євросоюзу. За три роки збільшилися експортні поставки Харківської області, вони склали 304 млн грн – це 48 відсотків від усього доходу, який отримали аграрії. І дуже важливо, що в нашій області є такий майданчик, де сільгоспвиробники можуть заключати нові контракти, спілкуватися, а в подальшому – отримувати інвестиції», - заявив Марк Беккер.

Дипломи переможців AGROPORT Awards Kharkiv 2017 в номінаціях отримали:
ТОВ Хлібзавод «Салтівський» в номінації «Лідер галузі»
ТОВ «Терра» в номінації «Якісний продукт»
ТОВ «Салтівський м’ясокомбінат» в номінації «Лідер галузі»
СТОВ «Мрія», Куп’янський район, в номінації «Кращий роботодавець»
ПАОП «Промінь» в номінації «За постійне підвищення врожайності»
ТОВ АФ «Сади України» в номінації «За великий внесок у розвиток агропромислового комплексу»
ФГ «СТВ-Агро», Валківський район, в номінації «Кращий платник податків»
ТОВ «Курганський бройлер» в номінації «Найбільша частка у виробництві (78% за 1 півріччя 2017)»
ТОВ «Агросервіс ЛТД», Чугуївський район, в номінації «Суспільно відповідальний бізнес»
ПСП «Родіна», Дворічанський район, в номінації «Досягнення в інноваціях»
ТОВ КВФ «Рома» в номінації «Постійний технологічний розвиток»

Також було відзначено:

Харківську обласну організацію роботодавців у сфері агропромислового комплексу за активну участь у розвитку АПК регіону;
ТОВ «ТБ Харківцукорзбут» за високий професіоналізм та плідну співпрацю з підприємствами області.

Керівник проекту AGROPORT East Kharkiv 2017 Дмитро Титаренко разом з генеральним директором торгового будинку «ХТЗ» Олексієм Колєсніком, який є представником генерального партнера Харківського Агропорту – компанії DCH, відзначив кількох партнерів, що постійно підтримують захід на Сході України.

Відзнаки отримали:

- Міжнародний аеропорт «Харків», який приймає AGROPORT четвертий рік поспіль.
- ПАТ «Укрпошта», яке постійно підтримує розсилку продукції заходу.
- Співорганізатори Всесвітнього дня яйця, який відбувався в рамках AGROPORT East Kharkiv 2017, Асоціація «Харківптахопром».
- Дві агрофірми, що входять до складу агрокомпанії AgroGeneration – агрофірму ПОСП «Бурлуцьке» за досягнення у розвитку рослинництва області та агрофірму «Подолівська» за досягнення у розвитку тваринництва Харківщини.

Нагадаємо, що AGROPORT East Kharkiv 2017 триватиме три дні.

У п’ятницю, в другий день проведення Шостого міжнародного Агропорту, відбудеться науково-практична конференція, на якій обговорюватимуться проблеми, пов’язані зі зміною клімату на Сході України. Учасники конференції шукатимуть відповідь на запитання, як підвищити врожайність у нових кліматичних умовах. На відвідувачів заходу чекає науково-практична конференція з адаптації сільського господарства в Східній Україні до змін клімату – як підвищити врожайність в нових кліматичних умовах. Крім того, проходитиме круглий стіл, учасники якого обговорюватимуть майбутнє органічного виробництва.
Всі три дні роботи AGROPORT East Kharkiv 2017 в авіаангарі працюватиме тематична виставка.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: AGROPORT East Kharkiv 2017 визначив кращі агропідприємства Харківщини
Увеличить: AGROPORT East Kharkiv 2017 визначив кращі агропідприємства Харківщини Увеличить: AGROPORT East Kharkiv 2017 визначив кращі агропідприємства Харківщини
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 266 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz