Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2018 » Октябрь » 29 » Агротехніка в дії: півсотні машин було представлено на демо-полі AGROPORT East Kharkiv 2018

Размещение новостей компаний

Агротехніка в дії: півсотні машин було представлено на демо-полі AGROPORT East Kharkiv 2018

Распечатать: Агротехніка в дії: півсотні машин було представлено на демо-полі AGROPORT East Kharkiv 2018 | Комментировать: Агротехніка в дії: півсотні машин було представлено на демо-полі AGROPORT East Kharkiv 2018
Агротехніка в дії: півсотні машин було представлено на демо-полі AGROPORT East Kharkiv 2018
Третій день Агропорту в Харкові вже традиційно проходить на демонстраційному полі. Цього року одночасно проїхало близько півсотні машин.


Під час демонстрацій відвідувачі мали можливість не тільки побачити як працюють трактори ХТЗ, борони Велес Агро, обприскувачі John Deere, а й самим проїхатися на новинках вітчизняної і закордонної сільськогосподарської техніки. Або стати учасником автомобільного текст-драйву позашляховиків від компаній Альфа М, Альфа Діамант і Соллі+.

Старт демо-поля урочисто дали генеральний менеджер AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко, генеральний директор заводу ХТЗ Андрій Коваль і ректор ХНАУ ім.В.В.Докучаєва Олександр Ульянченко.

«Вже традиційно Агропорт проходить у дні, коли наш вищий навчальний заклад святкує річницю з свого заснування. Тож для нас - це подвійне свято. А для наших студентів – додаткова можливість поспілкуватися з цікавими експертами з аграрних галузей», - зазначив Олександр Ульянченко.

А присутній на заході генеральний директор заводу ХТЗ Андрій Коваль, відзначив, що нарощування потужностей підприємства, яке він очолює і Агропорту йдуть у одному темпі.
«З кожним роком ми вдосконалюємо техніку, яку випускає ХТЗ і з гордістю демонструємо її на виставкових майданчиках Агропорту», - додав Андрій Коваль.

Демонстраційні покази різноманітної техніки під час польових робіт – найкраща можливість для аграріїв зробити власний вибір і оновити автопарк свого господарства, впевнені організатори.
«Краще один раз побачити техніку у роботи, ніж читати буклети і відгуки. Проект Трипілля, старт якому ми дали в минулому році в Харкові, гарно зарекомендував себе і у Херсоні, і у Львові. Тож він триватиме», - пояснив Дмитро Титаренко, директор AGROPORT Ukraine.

Творчі колективи ХНАУ ім. В. В. Докучаєва підготували веселу концертну програму для відвідувачів Дня Поля, а кухарі FOOD корту пригощали смаколиками в стилі міського пікніку.
______________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Агротехніка в дії: півсотні машин було представлено на демо-полі AGROPORT East Kharkiv 2018
Увеличить: Агротехніка в дії: півсотні машин було представлено на демо-полі AGROPORT East Kharkiv 2018 Увеличить: Агротехніка в дії: півсотні машин було представлено на демо-полі AGROPORT East Kharkiv 2018
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 116 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz