Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2019 » Февраль » 3 » Акцію для вкладників продовжено!

Размещение новостей компаний

Акцію для вкладників продовжено!

Распечатать: Акцію для вкладників продовжено! | Комментировать: Акцію для вкладників продовжено!
КРИСТАЛБАНК продовжив Акцію «Подарунків багато не буває» до 28 лютого 2019 року.

Клієнти фізичні особи, які в період дії Акції - з 01 грудня 2018 р. до 28 лютого 2019 р. - оформлять у КРИСТАЛБАНКу депозитний вклад у національній валюті строком розміщення на 1, 3, 6 місяців або 370 календарних дні додатково отримують у подарунок до 2% річних до діючої ставки за депозитом.

Для участі в Акції необхідно звернутися до зручного відділення КРИСТАЛБАНКу у термін дії Акції, оформити депозитний вклад на вибір «Дохідний», «Дохідний з поповненням» або «Класичний» у гривні, на місці власноруч обрати скретч-карту та зняти захисну смугу, що містить приховану інформацію про розмір додаткового бонусу, що додається до базової ставки діючої для обраного строку розміщення банківського вкладу.

Клієнти мають можливість отримати бонуси у розмірі +0,50%, +0,75%, +1,00%, +1,50% та +2,00%.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 106 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz