Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Декабрь » 19 » Amadeus Innovations Event: про майбутнє технологій тревел-індустрії

Размещение новостей компаний

Amadeus Innovations Event: про майбутнє технологій тревел-індустрії

Распечатать: Amadeus Innovations Event: про майбутнє технологій тревел-індустрії | Комментировать: Amadeus Innovations Event: про майбутнє технологій тревел-індустрії
У 2018 році темою великої щорічної зустрічі Amadeus із партнерами стали інновації та прогноз розвитку технологій тревел-індустрії. Традиційно були вручені нагороди за успіхи партнерів компанії у різних номінаціях.

У грудні прийнято говорити про досягнуті результати, дякувати співробітникам і партнерам, святкувати наближення Нового року та дарувати подарунки.

Так, Amadeus традиційно зібрав своїх друзів і партнерів на велику зустріч. Цього разу – на Amadeus Innovations Event у банкетному холі Regent Hill.

Цього року своєю присутністю на заході в Києві порадували представники менеджменту Amadeus: голова регіону Південної Європи Аліна Крачун (Alina Craciun) і голова регіону NECSE Анна Кофод (Anna Kofoed).

Темою заходу стали інновації. Про це і говорили спікери вечора – голова Customer Solutions EMEA, Consolidators & Networks в Amadeus Даніло Нобрега (Danilo Nobrega), старший менеджер Air Content Adoption в Amadeus Стефан Льохербах (Stefan Loecherbach) і доктор економічних наук, траблшутер, експерт в області економіки, маркетингу і стратегії, а також футуролог Андрій Длігач.

Вони розповіли про інновації у тревел-індустрії, у тому числі про глобальну програму Amadeus NDC-X, а також про перспективи розвитку технологій.

У тому, що майбутнє вже настало, учасники вечора переконувалися на власні очі в камінному залі банкетного холу. Тут кожен охочий міг випробувати можливості віртуального тривимірного хабу VR GAME HUB, інтерактивного сканера емоцій, 3D-принтерів та інсталяції Magic Dust.

Вів вечір відомий телеведучий і актор Володимир Остапчук, а музичний супровід забезпечила радіоведуча та DJ Даша Коломієць.

Найурочистішою подією вечора стало традиційне нагородження партнерів «Амадеус Україна», які в 2018 році досягли найкращих результатів у різних напрямках. Статуетки першості отримали переможці у восьми номінаціях:

1. Лідер продажів авіаквитків в Україні – компанія «КИЙ АВІА».
2. Лідер онлайн-продажів додаткових послуг авіакомпаній в Україні – Tickets Travel Network.
3. Лідер офлайн-продажів додаткових послуг авіакомпаній в Україні – «Універсальне агентство з продажу авіаперевезень».
4. Лідер продажів квитків лоукост-авіаперевізників в Україні – Carlson Wagonlit Travel.
5. Лідер продажів квитків європейських залізниць в Україні – компанія Aquavita-Tour.
6. Лідер продажів квитків «Укрзалізниці» – VIA KIEV.
7. Лідер продажів готельного контенту в Україні – Sky Travel HRG.
8. Travel Start-up року в Україні – компанія Travellizy.

Родзинкою вечора стало вражаюче світлове шоу від учасників Das Super Talent у Німеччині – групи iLumilad. Ця комбінація світлових ефектів, грації, танцю і технологій порадувала присутніх видовищністю та красою.

Гості брали участь в інтерактивних конкурсах, пов'язаних з інноваціями, а також винаходами минулого і майбутнього, та отримували високотехнологічні призи, серед яких були персональний асистент Google Home Mini, розумний монітор сну, 3D-ручка, робот-комунікатор тощо.

Наприкінці зустрічі директор «Амадеус Україна» Євген Трофимчук у компанії присутніх на вечорі співробітників Amadeus під звуки фанфар розрізав торт, що стало символічним завершенням офіційної частини заходу.

«Цього року Amadeus Innovations Event зібрав понад 100 представників тревел-індустрії. Ми були щиро раді бачити всіх і кожного. Такі щорічні зустрічі – чудовий привід розділити вечір з партнерами і співробітниками, подякувати їм за роботу й отримати заряд позитивних емоцій на весь наступний рік.

Інновації, про які ми говорили на зустрічі партнерів Amadeus, уже існують і найближчим часом будуть розвиватися, змінюючи індустріальний ландшафт. Amadeus перебуває в центрі змін, що відбуваються, і є одним із драйверів цього процесу, створюючи додаткову цінність для всіх учасників індустрії», – зазначив Євген Трофимчук.
______________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Amadeus Innovations Event: про майбутнє технологій тревел-індустрії
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 88 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz