Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Интернет и технологии » 2018 » Май » 28 » Amadeus надасть технологію моментального пошуку провідному онлайн-тревел-агентству Trip.com

Размещение новостей компаний

Amadeus надасть технологію моментального пошуку провідному онлайн-тревел-агентству Trip.com

Распечатать: Amadeus надасть технологію моментального пошуку провідному онлайн-тревел-агентству Trip.com | Комментировать: Amadeus надасть технологію моментального пошуку провідному онлайн-тревел-агентству Trip.com
Trip.com буде використовувати рішення Amadeus Master Pricer Instant Search для швидкої та точної видачі результатів про тарифи і наявності місць для своїх клієнтів.

Уявімо собі, що потенційний мандрівник відкриває сайт якогось онлайн-тревел-агентства. Якими інструментами володіє агентство, щоб утримати відвідувача і перетворити його на клієнта?

Простої відповіді на це питання не існує, адже при плануванні поїздок мандрівники відвідують до 38 сайтів[1]. Велике значення має швидкість видачі результатів: лише декількох секунд очікування досить, щоб відвідувач відкрив нову вкладку і продовжив пошук на іншому сайті. Не менш важлива і здатність агентства пропонувати найнижчі, актуальні і затребувані тарифи.

Trip.com, провідне онлайн-тревел-агентство, яке є частиною Ctrip Group, вирішує це завдання разом з Amadeus і впроваджує продукт Amadeus Master Pricer Instant Search для миттєвої видачі результатів пошукових запитів і максимально якісного обслуговування своїх клієнтів.

Система Amadeus Master Pricer Instant Search, яка використовується провідними онлайн-турагентствами і метапошуковими платформами, дозволяє отримувати інформацію про найкращі доступні тарифи на авіаквитки за частки секунди, зберігаючи при цьому високий рівень точності та актуальності пошукових результатів. У рамках укладеної з Amadeus п'ятирічної технологічної угоди Trip.com зможе пропонувати мандрівникам найбільш привабливі з точки зору вартості, зручні й цікаві пропозиції, які повністю відповідають їхнім очікуванням. Це є однією з ключових умов для конверсії відвідувачів сайту в статус покупців.

Джейн Сан (Jane Sun), головний виконавчий директор Ctrip Group, коментує: «У сучасному світі, коли значна частина поїздок бронюється онлайн, можна без перебільшення сказати, що на рахунку кожна секунда. Рішення Amadeus забезпечує високу швидкість і точність при поданні інформації про ціни та наявність місць, що високо цінується нашими клієнтами і відіграє важливу роль у диференціюванні пропозиції Trip.com. Окрім того, співпраця з Amadeus допоможе при розгортанні сервісів Trip.com для англомовних користувачів на міжнародних ринках».

Завдяки Amadeus Master Pricer Instant Search мандрівники можуть моментально отримувати агреговану вибірку з мільйонів результатів реальних даних про доступні тарифи, які були підготовані відповідно до їхніх потреб. У рішенні використовуються поліпшені алгоритми, інтелектуальні механізми оновлення кешу та технологія перевірки доступності в режимі реального часу. За рахунок доступу до найповнішого спектру пропозицій авіакомпаній це рішення здатне надати мандрівникам рекомендації при пошуку квитків як в один кінець, так і round trip, а також інформацію про найнижчі тарифи.

Amadeus Master Pricer Instant Search підтримує можливість таргетування нових клієнтів і мандрівників, які використовують для роботи мобільні пристрої. Система моментально забезпечує точні та актуальні результати, що є ідеальною умовою для мобільних застосунків.

«Ми дуже раді, що наше рішення сприяє зростанню компанії Trip.com, яка настільки динамічно розвивається. Ринок онлайн-агентств стає все більш конкурентним, і, на наш погляд, здатність швидко відповідати на запити клієнтів є ключовою конкурентною перевагою. Результати пошуку повинні надаватися моментально і при цьому бути максимально точними та актуальними. Ми впевнені, що Amadeus Master Pricer є ідеальним рішенням для досягнення цієї та інших цілей. Дане рішення забезпечить Trip.com додаткову конкурентну перевагу під час виходу на нові ринки», – коментує Десіус Валморбіда (Decius Valmorbida), старший віце-президент Travel Channels в Amadeus.

[1] Дослідження споживчих потреб мандрівників 'Traveler Attribution', Millward Brown Digital.
________________________________________________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Amadeus надасть технологію моментального пошуку провідному онлайн-тревел-агентству Trip.com
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 233 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz