Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Дистрибьюция и торговля » 2018 » Апрель » 4 » Amadeus та Flight Centre оголошують про стратегічне партнерство з метою розвитку стандарту дистрибуції NDC

Размещение новостей компаний

Amadeus та Flight Centre оголошують про стратегічне партнерство з метою розвитку стандарту дистрибуції NDC

Распечатать: Amadeus та Flight Centre оголошують про стратегічне партнерство з метою розвитку стандарту дистрибуції NDC | Комментировать: Amadeus та Flight Centre оголошують про стратегічне партнерство з метою розвитку стандарту дистрибуції NDC
Amadeus укладає довгострокову угоду з підрозділом дистрибуції Flight Centre Travel Group у регіоні EMEA та в Азії. Flight Centre Travel Group вноситиме свої пропозиції при розробці нового NDC-рішення Amadeus для продавців туристичних послуг, що є важливим кроком у створенні нещодавно анонсованої Amadeus програми NDC-X.

Amadeus та Flight Centre Travel Group оголосили про те, що Amadeus забезпечить роботу дистрибутивних рішень для Flight Centre в Європі, Африці, на Близькому Сході та в Азії. Як один з партнерів групи Amadeus тісно співпрацюватиме з Flight Center над трансформацією її IТ-інфраструктури та операційної діяльності за рахунок своїх інноваційних рішень, а також сприятиме розвитку бізнесу групи в цих регіонах.

Із впровадженням Amadeus Sell Connect і низки інтегрованих рішень для роботи з мобільними технологіями та бізнес-аналітикою туристичні агентства групи Flight Center у 17 країнах зможуть надавати високоякісні персоналізовані послуги своїм мандрівникам.

Flight Center також стане ключовим клієнтом у створенні нового NDC-рішення Amadeus для агентств ділового туризму і традиційних роздрібних агентств.

Обидві компанії націлені на тісну співпрацю, в рамках якої Flight Centre вноситиме свої пропозиції при розробці та створенні нового NDC-рішення Amadeus. Це дозволить турагентствам та іншим продавцям туристичних послуг по всьому світу купувати, замовляти й оплачувати авіаперельоти та пов'язані з ними послуги, а також вносити зміни або скасовувати бронювання, використовуючи стандарт NDC у платформі Amadeus Sell Connect. Це означає, що такі гравці ринку, як Flight Center, зможуть надати своїм клієнтам ще ширший вибір тарифів і можливість бронювання додаткових послуг на базі NDC у вже знайомому робочому середовищі.

Amadeus уже розпочав співпрацю з кількома авіакомпаніями щодо формування рішення, яке б забезпечувало агентствам доступ до контенту за допомогою стандарту NDC. Кінцева мета полягає в тому, щоб надати гравцям індустрії можливість зручного доступу і порівняння контенту, отриманого через NDC. Таким чином, продавці та розповсюджувачі туристичних послуг зможуть обслуговувати мандрівників швидше, простіше та якісніше.
Грем Тьорнер (Graham Turner), керуючий директор Flight Centre Travel Group, сказав: «Наш підхід полягає в тому, щоб розвиватися разом з галуззю і відповідати на потреби наших клієнтів, агрегувати і пропонувати найширший вибір актуального туристичного контенту. Ми прагнемо, щоб Flight Centre завжди був на крок попереду з точки зору технологій і систем GDS, особливо в світлі появи таких нових стандартів, як NDC. Ми з ентузіазмом ставимося до співпраці з Amadeus в Азії і в регіоні EMEA. Ми хотіли отримати провідного технологічного партнера, а не просто постачальника GDS. Партнера, який міг би працювати разом з нами, сприяючи розвитку нашого бізнесу і впроваджуючи інновації в інтересах наших клієнтів».

Раджив Раджіан (Rajiv Rajian), виконавчий віце-президент Amadeus з сегмента ділових подорожей, зазначив: «Ми пишаємося тим, що сприяємо Flight Centre в розвитку їхнього бізнесу та допомагаємо задовольнити їхні потреби в передових технологічних рішеннях. Приємно бачити Flight Centre в якості одного з ключових клієнтів у рамках нашої роботи за стандартом NDC. Разом із прогресом за програмою NDC-X ми також розвиваємо загальну платформу для туристичної галузі, яка дозволить об'єднати весь актуальний контент із різних джерел (GDS, NDC, фірмових API авіаліній та агрегаторів) з можливістю дистрибуції через будь-який канал або пристрій. Зараз ми працюємо над першим поліпшеним варіантом платформи, яка дозволить продавцям туристичного контенту, таким як Flight Centre, отримати доступ до ще більш широкого вибору контенту. Крім того, ця платформа дозволить авіакомпаніям бути більш гнучкими в дистрибуції їхніх продуктів і пропозицій».

Компанія Amadeus має намір отримати третій рівень сертифікації за стандартом NDC як агрегатор цього року, а в 2019-му представити перше рішення, що повністю масштабується, для продавців туристичного контенту по всьому світу. Компанія планує розвивати і вдосконалювати це рішення, адаптуючи і використовуючи його для все більш складних завдань.

Агентства групи Flight Centre використовуватимуть різні рішення Amadeus на наступних ринках: у регіоні EMEA (Велика Британія, Ірландія, Нідерланди, Німеччина, Фінляндія, Швеція, Данія, Норвегія, ПАР, Намібія та ОАЕ) і в Азії (Сінгапур, Гонконг, Малайзія та Індія ). В Австралії та в Новій Зеландії Amadeus також поставлятиме технологічні рішення для низки онлайн-агентств, що входять до групи Flight Centre. Крім того, Amadeus є ключовим IT-партнером Flight Centre, який допомагатиме групі розвивати її бізнес на нових ринках і в нових сегментах.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Amadeus та Flight Centre оголошують про стратегічне партнерство з метою розвитку стандарту дистрибуції NDC
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 222 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz