Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Июль » 8 » «Амадеус Україна» поділилася рейтингом лоукост-авіакомпаній в Україні

Размещение новостей компаний

«Амадеус Україна» поділилася рейтингом лоукост-авіакомпаній в Україні

Распечатать: «Амадеус Україна» поділилася рейтингом лоукост-авіакомпаній в Україні | Комментировать: «Амадеус Україна» поділилася рейтингом лоукост-авіакомпаній в Україні
При формуванні рейтингу були використані дані продажів українських традиційних (офлайн) туристичних агентств-користувачів системи Amadeus Content Rail&LCC за період з 1 січня до 30 червня 2018 року.

Як і рік тому, лідером за кількістю проданих квитків за перші шість місяців поточного року стала найбільша бюджетна авіакомпанія в Європі – ірландська Ryanair. За нею йде угорська Wizz Air Hungary. Замикає трійку лідерів британська EasyJet. Порівняно нова для українських пасажирів італійська авіакомпанія FlyErnest, яка минулого року почала польоти зі Львова та Києва, посідає четверте місце.

При цьому обсяг продаваних авіаквитків Ryanair збільшився на 26% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Продажі українськими агентствами квитків Wizz Air Hungary збільшилися на 121%, а EasyJet – на 55%.

В цілому тенденція авіапродажів свідчить про позитивну динаміку ринку в Україні: загальна кількість проданих квитків, оформлених агентствами через систему Amadeus Content Rail&LCC за вказаний період, зросла на 51%.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: «Амадеус Україна» поділилася рейтингом лоукост-авіакомпаній в Україні
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 201 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz