Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Октябрь » 7 » Amadeus всьоме включено в індекс сталого розвитку Доу-Джонса

Размещение новостей компаний

Amadeus всьоме включено в індекс сталого розвитку Доу-Джонса

Распечатать: Amadeus всьоме включено в індекс сталого розвитку Доу-Джонса | Комментировать: Amadeus всьоме включено в індекс сталого розвитку Доу-Джонса
Компанія Amadeus сьомий рік поспіль входить в індекс сталого розвитку Доу-Джонса в категоріях «Світ» і «Європа». Близько 100 компаній, які представляють ту ж індустрію, що і Amadeus, отримали запрошення до участі в DJSI, але тільки 11 з них потрапили в список найкращих.

Індекс стійкості Доу-Джонса (Dow Jones Sustainability Index, DJSI) — одна з найбільш престижних систем оцінювання корпоративної стійкості. При складанні рейтингу експерти DJSI оцінюють результати компаній в економічному, екологічному та соціальному аспектах їхньої діяльності. Враховуються такі чинники, як корпоративне управління, соціальна відповідальність, престиж бренда, екологічна практика, ділові відносини і багато іншого.
Під стійким розвитком розуміється підхід до ведення бізнесу, який генерує стабільний прибуток для акціонерів у довгостроковій перспективі. Найавторитетніші аналітики розглядають фактор стійкості як найважливіший індикатор успіху компанії та її перспектив розвитку.

Amadeus пишається тим, що входить у список найкращих компаній світу вже сьомий рік поспіль. Стійкість є частиною ДНК компанії і пронизує весь її бізнес. Той факт, що це відбувається рік за роком, демонструє, що стратегія компанії і практика її реалізації розвиваються в правильному напрямі.
________________________________________________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Amadeus всьоме включено в індекс сталого розвитку Доу-Джонса
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 65 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz