Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Октябрь » 14 » Amadeus завершив угоду з придбання компанії TravelClick

Размещение новостей компаний

Amadeus завершив угоду з придбання компанії TravelClick

Распечатать: Amadeus завершив угоду з придбання компанії TravelClick | Комментировать: Amadeus завершив угоду з придбання компанії TravelClick
Amadeus оголосив про завершення угоди з придбання TravelClick вартістю 1,52 млрд доларів США. Раніше компанія належала фонду Thoma Bravo.

Ця угода – важливий крок Amadeus з розвитку продуктів компанії у сегменті готельного бізнесу, який поповнить її портфоліо інноваційними рішеннями для невеликих готельних мереж і незалежних готелів. Тепер Amadeus зможе запропонувати свої продукти і рішення готелям усіх розмірів і в усьому світі.

Луїс Марото (Luis Maroto), президент і СEO компанії Amadeus, зазначив:

«Придбання TravelClick дозволяє істотно збільшити нашу частку в готельному бізнесі. Йдеться про розширення не тільки портфоліо продуктів компанії, а й нашого ноу-хау та присутності на міжнародній арені. На цьому фрагментованому ринку в Amadeus тепер є люди і технології, щоб допомогти всім готельєрам встати на шлях надання відмінного сервісу для своїх гостей».

TravelClick увійде до складу департаменту готельного бізнесу Amadeus, який очолить Франциско Перез-Лозао. Спочатку TravelClick стане незалежним підрозділом департаменту, що підтримуватиме бренд придбаної компанії під назвою «TravelClick, компанія Amadeus» ('TravelClick, an Amadeus company').

Франциско Перез-Лозао заявив:

«Це величезний потенціал для розвитку технологічного провайдера на ринку готельного бізнесу. Ми зможемо об'єднати окремі системи та запропонувати власникам готельного бізнесу єдину платформу для роботи з клієнтами. Наше завдання – підвищити рівень обслуговування клієнтів, відкрити нові можливості для збільшення прибутку і спростити систему управління витратами. Ми раді вітати команду TravelClick у складі компанії для спільного успішного досягнення даних амбітних цілей».

TravelClick, штаб-квартира якого розташована в Нью-Йорку, є провідним глобальним постачальником програмних продуктів для готелів і обслуговує 25 000 клієнтів у 176 країнах світу. Він надає інноваційні хмарні рішення, включаючи системи для невеликих мереж – центральну систему бронювання (CRS) та рішення з роботи з гостями (GMS), а також рішення бізнес-аналітики та медіарішення. Таке портфоліо дозволяє готелям спростити поширення інформації про свої пропозиції всіма каналами, як цифровими, так і традиційними, а також підвищити рівень взаємодії з гостями, збільшити прибуток і ефективність роботи, зменшити витрати та створити сильний впізнаваний бренд.

У рамках угоди близько 1 100 співробітників TravelClick негайно приєднаються до команди компанії Amadeus.
Придбання сервісу TravelClick компанією Amadeus супроводжується всіма необхідними дозволами компетентних органів, включаючи дозвіл від антимонопольного комітету на всіх релевантних ринках.
________________________________________________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Amadeus завершив угоду з придбання компанії TravelClick
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 128 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz