Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Июнь » 6 » AMD і Cisco анонсували нову серверну платформу

Размещение новостей компаний

AMD і Cisco анонсували нову серверну платформу

Распечатать: AMD і Cisco анонсували нову серверну платформу | Комментировать: AMD і Cisco анонсували нову серверну платформу
Компанії AMD і Cisco анонсували нову серверну платформу на базі процесорів AMD EPYC серії 7000, створену спеціально для кластерних навантажень - шасі Cisco UCS C4200 і обчислювальні вузли Cisco UCS C125 M5 для розміщення в стійці.

Шасі C4200 Rack Server вміщує до чотирьох вузлів в двох модулях, кожен з яких підтримує вузли UCS C125 M5 з двома процесорами AMD EPYC, що містять до 32 ядер на процесор. Таким чином система може використовувати 256 ядер на одне шасі. В результаті була досягнута нова щільність розміщення від компанії Cisco: на 128% більше ядер, на 50% більше серверів, і на 20% більше сховища на одну стійку. При такій високій щільності обчислювальних ядер, системи Cisco на основі EPYC допомагають замовникам вирішувати складні завдання - від побудови хмарних платформ до засобів аналітики фінансових ринків.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 154 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz