Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2017 » Декабрь » 13 » AMD представила велике оновлення ПЗ Radeon Graphics – Radeon Software Adrenalin Edition

Размещение новостей компаний

AMD представила велике оновлення ПЗ Radeon Graphics – Radeon Software Adrenalin Edition

Распечатать: AMD представила велике оновлення ПЗ Radeon Graphics – Radeon Software Adrenalin Edition | Комментировать: AMD представила велике оновлення ПЗ Radeon Graphics – Radeon Software Adrenalin Edition
Radeon Software Adrenalin Edition представляє абсолютно новий внутрішньоігровий інтерфейс і мобільний застосунок для інтуїтивнішої спільної гри. Новітній великий реліз ПЗ доступний вже сьогодні.

Сьогодні AMD представила велике оновлення ПЗ Radeon Graphics – Radeon Software Adrenalin Edition – серію, що черпає натхнення з сьогоднішньої ери соціальних і сумісних ігор таким чином, щоб забезпечити гравців максимально захоплюючим геймплеєм.

Останній випуск представив кілька нових функцій, які дають користувачам Radeon більше можливостей і пов’язують їх з іншими гравцями по всьому світу, у тому числі:

• Абсолютно новий оверлей Radeon, бездоганний внутрішньоігровий інтерфейс користувача, який дає можливість слідкувати за продуктивністю графічного процесора, пристосовувати їх геймплей під свої унікальні переваги і взаємодіяти з іншими гравцями, не полишаючи гри. Оверлей Radeon за допомогою одного кліку забезпечує доступ до Radeon ReLive, моніторингу продуктивності, Radeon Chill, Frame Rate Target Control (FRTC), Radeon FreeSync і налаштуванням кольору.
• Перший у своєму роді мобільний застосунок AMD Link слугує потужним доповненням до ПЗ Radeon для настільного комп’ютера, вдома – як зручний другий екран, а також в дорозі. Панель керування AMD Link відрізняється потоковим відтворенням, відтворенням за допомогою Radeon ReLive, моніторингом продуктивності графічного процесора і комп’ютера, новинним каналом компанії AMD, а також сповіщаннями про нові випуски драйвера. Сьогодні AMD Link доступний для користувачів iOS і Android.

Разом з Radeon Software Adrenalin Edition компанія AMD також представляє користувачам вищу продуктивність і оптимізацію основних технологій програми Radeon, у тому числі:

• Radeon ReLive: Нові функції, у тому числі вбудований чат, дають гравцям можливість взаємодіяти з їх спільнотами при потоковому відтворенні у Facebook, Twitch, Mixer, YouTube, Weibo та інших соціальних мережах.
• Radeon Chill тепер підтримує ігри на базі Vulkan API разом з DirectX 9, 10, 11, і 12, роблячи, як ніколи раніше, тиху, першокласну і чуйно реагує на ситуацію гру більш доступною для користувачів.
• Radeon WattMan: Доступні для налаштування режими для енергозберігаючих технологій компанії AMD тепер можна зберігати, перезавантажувати пізніше, а також передавати іншим користувачам Radeon.
• З поліпшеною сумісністю і з ширшим полем огляду, Enhanced Sync тепер розширює свою підтримку на ігри, що розроблені на базі Vulkan API, продукти на базі Radeon GCN, гібридну графіку, роботу з декількома графічними професорами і технологію Eyefinity від компанії AMD, щоб дати можливість користувачам отримати більш захоплюючий ігровий досвід.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 190 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz