Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2017 » Ноябрь » 15 » AMD представляє «Суперкомп’ютери для всіх» на базі високоефективних процесорів AMD EPYC™ і AMD Radeon Instinct™ на SC17

Размещение новостей компаний

AMD представляє «Суперкомп’ютери для всіх» на базі високоефективних процесорів AMD EPYC™ і AMD Radeon Instinct™ на SC17

Распечатать: AMD представляє «Суперкомп’ютери для всіх» на базі високоефективних процесорів AMD EPYC™ і AMD Radeon Instinct™ на SC17 | Комментировать: AMD представляє «Суперкомп’ютери для всіх» на базі високоефективних процесорів AMD EPYC™ і AMD Radeon Instinct™ на SC17
─ Доступні системи від провідних провайдерів, у тому числі рішення «під ключ» для штучного інтелекту і глибинного навчання ─

─ AMD EPYC 7601 забезпечує у 3 рази більше продуктивності у порівнянні з Intel Xeon Platinum 8180M1 ─


Денвер, США — 14 листопада 2017 р. — На конференції SC17 компанія AMD (NASDAQ: AMD) та її партнери екосистеми оголосили про випуск нових високопродуктивних систем для суперкомп’ютерів на базі процесорів AMD EPYC™ і AMD Radeon Instinct™. AMD представляє широке портфоліо програмного забезпечення, що включає відкриту платформу ROCm 1.7 з покращеними інструментами для розробок і бібліотеками.
Підтримуючи різні системи суперкомп’ютерів і високопродуктивні платформи на базі EPYC, AMD задовольняє потреби широкого спектра робочих навантажень і забезпечує у 3 рази вищу продуктивність для EPYC 7601 у порівнянні з Intel Xeon Platinum 8180M1. Робочі навантаження включають комп’ютерне навчання, моделювання прогнозів погоди, гідродинамічне моделювання, прискорений аналіз у галузях авіації і автомобільного виробництва, розвідки газу та нафти тощо.
«На конференції SC17 провідні постачальники представляють продукти для суперкомп’ютерів на базі високопродуктивних рішень AMD, – сказав Форрест Норрод, старший віце-президент і головний керівник підприємства вбудованих і напівзамовних продуктів при AMD. – Величезне значення мають й інвестиції AMD у розробку підходу відкритої платформи. Тільки AMD забезпечує високопродуктивні центральні і графічні процесори, а також належні умови для розробки відкритого програмного забезпечення з платформою ROCm».

Платформа AMD для суперкомп’ютерів
Одним із ключових продуктів AMD на SC17 є система Inventec P47, що об’єднує продуктивність центрального процесора EPYC™ 7000 з 4 графічними процесорами Radeon Instinct MI25, кожен з яких забезпечує 12,3 ТФлопсів номінальної потужності. Для великих і гіпермасштабних розробок AMAX створив [SMART]Rack P47 – комплексне високоефективне рішення на базі платформи 20x P47, що забезпечує високу продуктивність і понад 10 терабайтів DDR4 пам’яті на блок. [SMART]Rack P47 також оснащене оптимізованим програмним забезпеченням [SMART]DC DCiM для дистанційного моніторингу, керування і контролю розробок на базі графічного процесора, де температура у реальному часі, потужність і працездатність системи є дуже важливими характеристиками для забезпечення безперебійної роботи, а також платформою програмного забезпечення ROCm від AMD для простого впровадження глибинного навчання, інтерфейсів і навчальних робочих завантажень.
«AMAX є провайдером високопродуктивних технологій, що підвищують продуктивність, щільність обчислень і зменшують витрати. Ми передбачаємо, що P47 змінить правила гри на ринку, – сказала Джулія Схіх, віце-президент підрозділу розвитку бізнесу AMAX. – З появою нової платформи P47 ми зможемо збільшити масштаби і потужність для суперкомп’ютерів, використовуючи AMD EPYC, AMD Radeon Instinct і платформу програмного забезпечення ROCm для підтримки глибинного навчання та виконання інших робочих навантажень. [SMART]Rack P47 – це перше рішення «під ключ», що спрямоване на підвищення технічних характеристик і прискорення розвитку бізнесу, а також просте у користуванні. Ми раді повідомити, що ми розпочинаємо приймати попередні замовлення на сервер P47 і на повністю інтегроване рішення [SMART]Rack P47, які з’являться на ринку у першому кварталі 2018 року».

Платформа відкритого програмного забезпечення ROCm
Високі показники продуктивності AMD EPYC і AMD Radeon Instinct забезпечуються завдяки ПЗ ROCm 1.7. Розширюючи можливості універсальної платформи відкритого програмного забезпечення для різних комп’ютерних систем, ROCm 1.7 підтримує математичні бібліотеки і розробку програмного забезпечення з використанням сучасних мов програмування для використання можливостей прискорення графічного процесора та інших блоків прискорення обчислень, таких як FPGA. ROCm 1.7 підтримує останнє апаратне забезпечення графічного процесора Radeon™, а також TensorFlow і Caffe у бібліотеках MIOpen.

Різні підходи комп’ютерного обчислення здійснюються завдяки новітнім технологіям AMD, таким як EPYC, Radeon Instinct і ROCm 1.7. Поява платформи P47 і ПЗ ROCm 1.7 є важливими етапом розвитку галузі, що демонструє оптимізацію і удосконалення апаратного забезпечення. Дізнайтеся більше про те, як компанія AMD створює високопродуктивні рішення і відкриті платформи для суперкомп’ютерів на конференції SC17, що відбувається у Денвері, США, з 13 по 17 листопада 2017 року. AMD продемонструє усі новітні розробки і дасть відповіді на питання на стенді компанії № 825.

ЕКОСИСТЕМИ AMD НА SC17

ASUS
«ASUS є однією з перших компаній, що представила сервери на базі AMD EPYC. Ми розуміємо потребу у платформі, що може забезпечити високу продуктивність і керувати усіма робочими навантаженнями для обробки великої кількості даних і візуалізації, – сказав Роберт Чін, голова підрозділу серверів при ASUS. – Продуктивність серверів і їхня ефективність є ключовими характеристиками для будь-якого центру з обробки даних. Сервери відіграють особливо важливу роль при роботі з різними операціями, що пов’язані з глибинним навчанням. Наші нові сервери АSUS RS720A-E9 і RS700A-E9 на базі EPYC значно покращують досвід використання нових технологій».

BOXX
«Протягом 20 років BOXX займався розробкою інноваційних робочих станцій, систем візуалізації, серверів для інженерної техніки, архітектури, візуальних ефектів, мультимедіа для керування рухом тощо, – сказав Шоаіб Мохаммад, віце-президент підрозділу маркетингу і розвитку бізнесу при BOXX. – Тепер ми застосовуємо ті самі технології, щоб покращити рішення для глибинного навчання. Завдяки серверним процесорам AMD EPYC ми можемо значно підвищити продуктивність, обсяг пам’яті наших рішень, щоб покращити глибинний аналіз даних, обробку текстів, розпізнавання зображень і безпеку».

EchoStreams
«EchoStreams підтримує провайдерів та інтеграторів різних масштабів шляхом забезпечення новітніх серверних рішень і технологій збереження інформації через платформи OEM/ODM, що розроблені для використання різних моделей на різних ринках, та для яких важливою рисою є керування великими об’ємами даних, – сказав Жене Лі, президент EchoStreams. – Завдяки високопродуктивним процесорам EPYC від AMD, на сьогоднішній день ми можемо запропонувати нашим користувачам потужніші технології для вирішення комплексних завдань у галузі штучного інтелекту і глибинного навчання».

GIGABYTE Technology
«GIGABYTE Technology – ключовий постачальник серверних платформ на базі процесорів EPYC, що пропонує користувачам сформовану екосистему, провідну для галузі конструкцію апаратного забезпечення і високі показники обчислення, пам'ять, введення та виведення інформації, потужність для складних обчислюваних операцій, – сказав Даніель Хоу, віце-президент підрозділу досліджень і розробок при GIGABYTE Technology. – Суперкомп’ютери вимагають значної щільності обчислень на рівні серверів для запуску різноманітних додатків, компанія GIGABYTE готова до нових звершень завдяки серверам R-series і G-series на базі процесора EPYC».

HPE
«HPE – головний партнер AMD, що давно використовує процесори EPYC для своїх розробок, – сказав Джастін Хотард, віце-президент і голова підрозділу Volume Global Business Unit при HPE. – Наша компанія є світовим лідером у галузі створення суперкомп’ютерів і високопродуктивних обчислень. Ми забезпечуємо рішення для робочих навантажень різної складності, а компанія AMD дозволяє зробити наші продукти потужнішими та більш універсальними, що розширює межі можливого».

Penguin Computing
«Penguin Computing – лідер ринку з розробки відкритих рішень на базі Linux. Ми поставили величезну кількість високопродуктивних обчислюваних кластерів нашим користувачам на різних вертикальних ринках, що охоплюють науку про життя, урядові інституції, виробництво, фінансові операції та інше, – сказав Філіп Покорний, технічний директор Penguin Computing. – Високопродуктивні процесори EPYC від AMD, на базі яких створені наші серверні платформи Аltus line of 1U і 2U, забезпечують значні масштаби застосувань і великий обсяг пам'яті, велику кількість обчислюваних ядер, що є ключовими елементами для покращення робочих навантажень, і що дозволяє нам вирішувати нові викликами у галузі створення суперкомп’ютерів».

Supermicro
«Наші обчислювані рішення оптимізовані для нових процесорів EPYC і передбачають наявність більшої кількості ядер, смуг PCI-E у порівнянні з попередніми платформами AMD. Ці покращені функції дозволяють отримати максимальну продуктивність на Вт, високий масштаб застосувань і показники безпеки, що є критичним для вирішення найважливіших завдань у галузі науки, інженерії, моделювання, аналізу даних, – сказав Дон Клегг, віце-президент з маркетингу компанії Supermicro. – На сьогоднішній день висококласні сервери Supermicro на базі процесорів EPYC доступні у форм-факторах 1U, 2U, 4U і у форм-факторі вертикального типу, і можуть допомогти нашим користувачам отримати високопродуктивні рішення, завжди бути на крок попереду своїх конкурентів і зменшити загальні витрати».

TYAN
«Процесор AMD EPYC всередині наших серверів ТYAN забезпечує вдвічі більше продуктивності, більше потужності двороз’ємної платформи у форм-факторі для одного роз’єму, дозволяє збільшити об’єми і підтримувати широкий діапазон високопродуктивних додатків, – сказав Денні Хсу, віце-президент підрозділу MiTAC Computing Technology Corporation при TYAN Business Unit. – Розробка продуктів, що можуть працювати з складними робочими навантаженнями, вимагає високоефективну і високопродуктивну інфраструктуру, що притаманна процесорам EPYC. Саме для вирішення завдань, що на сьогоднішній день стоять перед галуззю розробки комп’ютерних технологій, ми співпрацюємо з лідерами ринку, такими як AMD».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 235 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz