Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Ноябрь » 18 » AMD випустила квартальне оновлення драйвера AMD Radeon Pro Software for Enterprise 18.Q4

Размещение новостей компаний

AMD випустила квартальне оновлення драйвера AMD Radeon Pro Software for Enterprise 18.Q4

Распечатать: AMD випустила квартальне оновлення драйвера AMD Radeon Pro Software for Enterprise 18.Q4 | Комментировать: AMD випустила квартальне оновлення драйвера AMD Radeon Pro Software for Enterprise 18.Q4
AMD випустила нове квартальне оновлення драйвера AMD Radeon Pro Software for Enterprise 18.Q4.

Разом з квартальним оновленням драйвера, для професіоналів буде представлена ​​програма сертифікації нульового дня (Day Zero), а також більш висока продуктивність для задач в області мультимедіа та розваг, розробок і проектування. Зокрема, продуктивність буде підвищена в наступних програмах: в PTC Creo до 13%, в Autodesk Maya до 67% і до 89% в SPECviewperf 13 Medical-02.

Додаткові функції і покращення включають:

• Нові можливості віддаленої робочої станції: компанія AMD розширила можливості віддаленої робочої станції, включивши підтримку Radeon Pro WX 4100 5100 і недавно випущених графічних карт 8200 (нарівні з вже підтримуваними WX 7100 і 9100), дозволяючи користувачам розкрити всі можливості прискорення графічного процесора, в якій би точці світу вони не перебували.

• Спрощений «One Driver» для всіх: Компанія AMD зробила доступною підтримку графіки AMD Radeon в доступному для скачування пакеті Radeon Pro Software for Enterprise 18.Q4, що дає безліч переваг програмного забезпечення Radeon Pro, в тому числі стабільність і безпеку для тих, хто працює в сфері інтелектуальної праці.

• Real-Time Viewport Ray Tracing: ця нова функція від AMD тепер доступна в Radeon ProRender SDK і дозволяє розробникам інтегруватися в свої додатки і більш реалістично поглянути на свої проекти за допомогою професійного додатку.

• Технологія Radeon ProRender в додатку PTC Creo: Нове безкоштовне доповнення від AMD дозволяє розробникам і інженерам швидко і легко створювати неймовірні візуалізації своїх продуктів в програмі PTC Creo, а також легко експортувати свої проекти в Unreal Engine для VR за допомогою AMD Radeon ProRender Game Engine Importer .

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, ознайомтеся з блогом за посиланням. Також, тут ви можете отримати доступ до презентації, приміток і завантажити оновлений драйвер.
________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 72 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz