Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Январь » 15 » AMD змінює уявлення про високопродуктивні обчислення та презентує нові процесори і графічні продукти на CES 2018

Размещение новостей компаний

AMD змінює уявлення про високопродуктивні обчислення та презентує нові процесори і графічні продукти на CES 2018

Распечатать: AMD змінює уявлення про високопродуктивні обчислення та презентує нові процесори і графічні продукти на CES 2018 | Комментировать: AMD змінює уявлення про високопродуктивні обчислення та презентує нові процесори і графічні продукти на CES 2018
— У 2018 році на ринку з’явиться нове покоління процесорів Ryzen, нові APU Ryzen, а також нові мобільні GPU Radeon Vega —

CES 2018 – 11 січня 2018 — Підтримуючи хвилю всесвітнього ентузіазму, з яким у 2017 році громадськість зустріла процесори Ryzen ™ і графічні технології Radeon™, компанія AMD (NASDAQ: AMD) представила детальний план випуску нових продуктів і наступного покоління рішень для високопродуктивних обчислень і графічних завдань на спеціальному заході в Лас-Вегасі, що проводився напередодні відкриття виставки CES 2018. Разом з першим настільним процесором Ryzen ™ з вбудованою графікою Radeon™ Vega, AMD також розкрила подробиці про усю лінійку мобільних APU Ryzen™, у тому числі про новий Ryzen™ Pro і Ryzen™ 3, а також вперше продемонструвала продуктивність наступних процесорів Ryzen ™ для настільних ПК 2-го покоління, що виготовляються за технологією 12 нм, старт продажів яких очікується у квітні. Що стосується графіки, AMD оголосила про розширення сімейства Vega, яке поповнилося новою відеокартою Radeon Vega Mobile. Також компанія поділилася інформацією про перший продукт, який буде проводитися за технологією 7 нм – це буде GPU Radeon Vega, спеціально створений для задач машинного навчання.

«Ми успішно досягли тих амбітних цілей, які поставили перед собою у 2017 році. Ми відновили статус AMD, як лідера на ринку високопродуктивних обчислень, представивши 10 різних сімейств нових продуктів, – сказала президент і CEO AMD, доктор Ліза Су. – Спираючись на досягнуті результати, в 2018 році ми зробимо найсильніший портфель продуктів компанії за останнє десятиліття ще сильнішим, представивши нові CPU і GPU, які відрізняються підвищеною продуктивністю і додатковими можливостями для цілого спектра ринків».

Оновлення технологій

AMD CTO і старший віце-президент Марк Пейпермейстер розповів про дорожню карту розвитку технологій компанії AMD і для процесорів x86, і для графічних архітектур.
• Процесори x86
o Ядро Zen, яке в даний час використовується в настільних і мобільних процесорах Ryzen, сьогодні проводиться за технологією 14 нм і 12 нм, причому поставки 12 нм версій вже розпочалися.
o Дизайн «Zen 2» вже розроблений, він поліпшить зазначену нагородами архітектуру «Zen» одразу за декількома напрямками.
• Графічні процесори
o У 2018 року AMD планує розширити сімейство своїх продуктів «Vega», представивши новий мобільний GPU Radeon Vega Mobile для ультратонких ноутбуків.
o AMD планує представити свій перший продукт, що випускається за технологією 7 нм на базі Radeon «Vega» спеціально для додатків машинного навчання.
o Промислове застосування засобів машинного навчання з бібліотеками AMD MIOpen підтримує типові робочі середовища машинного навчання, такі як TensorFlow і Caffe на базі платформи ROCm Open eCosystem. Перше в галузі повністю гетерогенне програмне середовище робить програмування високопродуктивних обчислень і глибокого навчання простішим разом з AMD GPU.

Оновлення клієнтських рішень

Старший віце-президент і керівник підрозділу обчислень та графіки AMD Джим Андерсон розповів про наступні оновлення процесорів AMD для клієнтських рішень:
• Настільний процесор Ryzen ™ з графікою Radeon ™
o Настільні гібридні процесори Ryzen ™ APU поєднують в собі новітні ядра «Zen» і графіку AMD Radeon™ на базі архітектури «Vega», що дозволяє їм показувати:
 Найвищу продуктивність графіки для настільного процесора[i]
 Збільшену продуктивність на 4 ядрах з 8 обчислювальними потоками
 Ігрову продуктивність з роздільною здатністю до 1080p HD + без дискретної відеокарти
 Прекрасні можливості для роботи з дисплеями разом з технологією Radeon™ FreeSync[ii]
 Всі переваги від роботи з драйвером Radeon™ software, у тому числі функції Radeon™ Chill, Enhanced Sync і Radeon™ ReLive
o Перші поставки плануються 12 лютого 2018 року.

Настільний процесор Ryzen™ Desktop з графікою Radeon™ Vega:

• 2 покоління настільних процесорів Ryzen™
o Перший процесор AMD, виготовлений за технологією 12 нм з технологією Precision Boost 2.
o Презентація запланована на квітень 2018.

• Мобільний процесор Ryzen™ PRO з графікою Radeon™ Vega
o Призначені для комерційного, корпоративного і державного секторів, мобільні процесори Ryzen PRO створені для установки в стильні і потужні ноутбуки, які будуть працювати на найшвидшому в світі процесорі для комерційних ультратонких портативних ПК [IV] з найсучаснішими засобами безпеки на рівні кристала. Вони дозволяють створювати надійні рішення з корпоративним рівнем підтримки, а також єдиною системою управління всім стеком продуктів на базі DASH.

 До 22% вища продуктивність, ніж у конкурентів[v]
 До 125% продуктивніша графіка, ніж у Intel i7-8550U і до 150% більше, ніж у Intel i7-7500U[vi]
 Націлені на автономну роботу протягом до 13,5 годин[vii]
 Функції SenseMI[viii], у тому числі Precision Boost 2 і Mobile Extended Frequency Range (mXFR)[ix]
o Початок поставок мобільних рішень Ryzen ™ PRO очікується у другому кварталі 2018 року.

Мобільні процесори Ryzen™ PRO з графікою Radeon™ Vega:

• Мобільний процесор Ryzen™ Mobile з графікою Radeon™ Vega
o AMD розширила сімейство мобільних процесорів Ryzen, додавши до нього найшвидший у світі процесор для ультратонких ноутбуків – мобільний Ryzen 3.

Новини графіки і комп’ютерних ігор

AMD обговорила вихід свого першого дискретного графічного мобільного рішення на базі архітектури «Vega». Найтонша графіка Radeon Vega Mobile GPU була розроблена для нових потужних ігрових ноутбуків, що з’являться у 2018 році, вражаючи своєю неймовірною продуктивністю і ефективністю.

AMD також повідомила, що в Radeon™ Software з’явиться підтримка технології HDMI 2.1 Variable Refresh Rate (VRR) для продуктів Radeon™ RX в наступній версії драйвера. Ця технологія стане доповненням Radeon™ FreeSync, у міру того як на ринку починають з’являтися дисплеї з підтримкою HDMI 2.1 VRR.

Ubisoft повідомила, що Far Cry 5 буде підтримувати спеціальні технології Radeon™ RX Vega, такі як Rapid Packed Math і Radeon™ FreeSync 2. Власники Radeon™ RX Vega зможуть насолодитися грою в Far Cry 5 з неймовірною чіткістю і з вражаючою кількістю кадрів в секунду при максимальній красі і якості зображення.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 349 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz