Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Август » 14 » American Express Global Business Travel приєднується до програми Amadeus NDC-X

Размещение новостей компаний

American Express Global Business Travel приєднується до програми Amadeus NDC-X

Распечатать: American Express Global Business Travel приєднується до програми Amadeus NDC-X | Комментировать: American Express Global Business Travel приєднується до програми Amadeus NDC-X
American Express Global Business Travel приєднається до програми NDC-X і одним з перших пропілотує NDC-рішення Amadeus, щоб підготуватися до його повного впровадження.

American Express GBT використовуватиме NDC-рішення Amadeus, щоб протестувати і ознайомитися з усіма можливостями стандарту NDC та підходом «бронюй, замовляй, оплачуй». Це допоможе American Express GBT підготуватися до впровадження промислової версії нової розробки у 2019 році.

Ця угода означає, що American Express GBT отримає доступ до NDC-контенту на додаток до великого тревел-контенту в глобальній дистрибутивній системі Amadeus.

Майкл Квалантоун (Michael Qualantone), виконавчий віце-президент з глобальних відносин із постачальниками, American Express Global Business Travel, говорить: «Завдяки співпраці з Amadeus у нас є доступ до широкого спектру туристичного контенту. Тепер, із впровадженням NDC, ми зможемо запропонувати нашим клієнтам ще більше можливостей. Цей контент буде доступний для всіх способів покупки: чи то онлайн, чи звернення до агента.

Незалежно від того, як розвиватиметься індустрія, економічна ефективність і якість обслуговування клієнтів завжди залишаться поміж наших пріоритетів, а спільна робота над програмою NDC-X з нашим багаторічним партнером Amadeus надає нам впевненості в успіху».

Джанні Пізанелло, віце-президент з розвитку програми NDC-X в Amadeus, зазначає:
«Партнерство є ключовим фактором для забезпечення ефективності використання стандарту NDC для всіх учасників ринку, включаючи кінцевих споживачів, тобто мандрівників. Той факт, що інноваційний і орієнтований на клієнта партнер, такий як American Express GBT, приєднується до NDC-X і буде використовувати наше NDC-рішення, є важливою віхою в процесі підготовки до глобального розгортання програми NDC-X у наступному році».

Програма NDC-X об'єднує всі аспекти діяльності Amadeus, пов'язані з NDC – як з позицій постачальника IT-послуг, так і з позицій агрегатора. Amadeus також працює з декількома авіакомпаніями і продавцями тревел-послуг, щоб прискорити повноцінне впровадження стандарту NDC.
________________________________________________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: American Express Global Business Travel приєднується до програми Amadeus NDC-X
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 91 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz