Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Інтернет і технології » 2021 » Лютий » 3 » Англійська ферма пропонує запросити козу на відеонараду в Zoom

Розміщення новин компаній

Англійська ферма пропонує запросити козу на відеонараду в Zoom

Ферма в англійському графстві Ланкашир пропонує всім охочим запросити козу на відеонараду в Zoom. П'ять хвилин спілкування з твариною коштують п'ять фунтів.

Те, що починалось як жарт, перетворилось на успішний бізнес. Про це пише BBC.

Незвичайний сервіс ферма Cronkshaw Fold запустила в березні минулого року, коли весь світ перейшов на самоізоляцію через пандемію Covid-19.

"Все починалось як жарт, але потім нас просто закидали повідомленнями", - розповідає 32-річна власниця ферми Дот Маккарті. - "Нам доводилось робити до сотні дзвінків щодня".

Кожна коза має свій профіль, користувачі можуть обрати, кого б їм хотілось побачити. Особливий успіх має виставкова коза Лола, її частіше за інших запрошують на ділові наради, сімейні відеозустрічі, онлайн-свята.

Ідея Дот Маккарті допомогла зберегти зарплати працівників і навіть оплатити модернізацію сайту ферми. Вона каже, що це "веселіше", ніж продавати гній, щоб звести кінці з кінцями.

Але, за словами Дот, вона не розраховувала, що те, що починалось як жарт, матиме такий гучний успіх і принесе їм прибуток у 50 тисяч фунтів стерлінгів. Її кози тепер беруть участь у віртуальних зустрічах по всьому світу, зокрема в США, Росії, Китаї та Австралії, причому деякі люди жертвують набагато більше, ніж 5 фунтів за виступ.

Усі замовлення мають зазвичай разовий характер, але є винятки. Одна сім'я щосуботи замовляє зустріч з однією і тією ж козою - Маргарет.

"Вони кличуть її Марг, ставляться як до члена родини, - розповідає фермерка, - стежать за її життям, цікавляться з ким зустрічається, чекають коли будуть козенята".

За словами Дот, успіх ідеї дозволив їй не лише зберегти робочі місця, а й модернізувати господарство.Вона планує перевести свою ферму на поновлювані джерела енергії для зменшення викидів вуглекислого газу.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 306 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz