Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2016 » Декабрь » 8 » «Austrian Airlines» сподіваються, що Boeing 777 стане постійним гостем «Борисполя»

Размещение новостей компаний

«Austrian Airlines» сподіваються, що Boeing 777 стане постійним гостем «Борисполя»

Распечатать: «Austrian Airlines» сподіваються, що Boeing 777 стане постійним гостем «Борисполя» | Комментировать: «Austrian Airlines» сподіваються, що Boeing 777 стане постійним гостем «Борисполя»
Презентація найбільшого лайнера далекомагістрального флоту авіакомпанії «Austrian Airlines», яка відбулася 7 грудня 2016 року, стала подією дня для аеропорту «Бориспіль». Урочиста зустріч флагману австрійського флоту зібрала численну кількість журналістів та спотерів, і пройшла у невимушеному святковому форматі.

Під час офіційної частини заходу гостей привітали керівник аеропорту «Бориспіль» Євгеній Дихне та регіональний директор Lufthansa Group в Україні, Білорусії, Грузії та Вірменії Рене Койнзак (Rene Koinzack). «Це дійсно подія для нас, адже останній раз аеропорт «Бориспіль» зустрічав Boeing 777 ще 8-9 років тому, а цього року ми святкуємо ювілей рейсів «Austrian Airlines» до Києва», - відзначив Євгеній Дихне. З нагоди святкування Міжнародного дня цивільної авіації, яке співпало з прильотом Boeing 777, керівник «Борисполя» також німецькою мовою поздоровив екіпаж лайнера та австрійських партнерів з професійним святом.

Представник Lufthansa Group в Україні у свою чергу підкреслив, що австрійські авіалінії сподіваються на регулярні візити флагману флоту до «Борисполя». «Маємо надію, що наш Boeing 777 буде радувати аеропорт «Бориспіль» своїми постійними рейсами Відень-Київ», - відзначив Рене Койнзак. Враження публіки від влаштування салону літака підтвердили, що відтепер він буде вельми бажаним гостем у «Борисполі». Розкішна та комфортабельна комплектація Boeing 777 приємно здивувала усіх присутніх, а гостинний екіпаж, який влаштував для гостей дегустацію страв та напоїв, опинився у центрі тривалої фотосесії.

Аеропорт «Бориспіль» висловлює вдячність партнерам та гостям за святкову подію, та окремо дякує радіостанції «Lounge FM» за професійне музичне оформлення презентації флагману «Austrian Airlines».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 382 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz