Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Октябрь » 26 » Авіакомпанія Finnair обирає Amadeus Network Revenue Management для підвищення прибутковості свого бізнесу

Размещение новостей компаний

Авіакомпанія Finnair обирає Amadeus Network Revenue Management для підвищення прибутковості свого бізнесу

Распечатать: Авіакомпанія Finnair обирає Amadeus Network Revenue Management для підвищення прибутковості свого бізнесу | Комментировать: Авіакомпанія Finnair обирає Amadeus Network Revenue Management для підвищення прибутковості свого бізнесу
Рішення Amadeus Network Revenue Management використовує Big Data для поліпшення прогнозування попиту й оптимізації маршрутної мережі.

Впровадження Amadeus Network Revenue Management дозволить авіакомпанії Finnair, яка перевозить понад 12 мільйонів пасажирів на рік, підвищити точність прогнозування споживчого попиту й оптимізувати польотну мережу.
За останні роки авіаринок істотно змінився, що змусило перевізників переосмислити підхід до управління доходами. Сьогодні авіакомпанії мають справу з добре поінформованими пасажирами, які знають, чого хочуть, і неухильно впливають на зниження цін. У такій ситуації надзвичайно важливими стали можливість отримувати точну картину попиту на рейси і розуміння пасажирської поведінки. З такими інструментами, як Amadeus Network Revenue Management, авіакомпанії зможуть максимізувати прибуток і використовувати свої конкурентні переваги на конкретному ринку.

Ця угода стосується не тільки технологій. Команда консультантів Amadeus тісно співпрацювала з Finnair над повною трансформацією процесу управління маршрутною мережею.

Amadeus Network Revenue Management використовує Big Data з декількох джерел і застосовує сучасні алгоритми для визначення купівельної поведінки та готовності платити. Ґрунтуючись на цій інформації, рішення надає швидкі, точні та раціональні рекомендації щодо найкращих цін та формування пакетних пропозицій.

Мануель Мідон (Manuel Midon), керівник напряму Airlines регіону Північна та Західна Європа в Amadeus, говорить:
«Нам дуже приємно співпрацювати з Finnair, допомагаючи авіакомпанії підняти управління доходами на якісно новий рівень. Наші технології ґрунтуються на перевіреній операційній ефективності в поєднанні з першокласним бізнес-консультуванням і сервісною підтримкою. Ця формула означає, що такі авіакомпанії, як Finnair, оснащені для забезпечення довгострокової рентабельності на ринку, що швидко змінюється».

Міка Стірккінен (Mika Stirkkinen), віце-президент з управління доходами та ціноутворення в Finnair, коментує:
«В авіаційній індустрії спостерігається зростання продажів додаткових сервісів і послуг та все активніша конкуренція. Тому нам було потрібне рішення, що дозволяє оптимізувати управління доходами завдяки розширеним функціям, таким як захист від демпінгу та прогнозне моделювання поведінки клієнтів. Після ретельного аналізу доступних на ринку варіантів стало зрозуміло, що рішення Amadeus перевершує всі інші. Консалтинг і підтримка в оцінці бізнесу також стали важливими факторами, і в цій області Amadeus теж досяг успіху. До того ж Amadeus надає вражаючу сервісну підтримку після впровадження рішення, тому ми відчуваємо, що перебуваємо в надійних руках».

________________________________________________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 112 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz